Pokud se hokejisté Orlové v závěru základní části obávali nějakého soupeře, pak to byla právě Kopřivnice, která se dlouho držela na dostřel pár bodů. Orli ale nechybovali a posbírali téměř maximální počet bodů a tak si výhru v krajském přeboru uhájili už v předstihu. Po drtivé výhře 12:3 nad Bohumínem bylo jasné, že hokejisté Orlové budou mistry. S tímto vědomím Orli minulý týden odletěli na led Nového Jičína a domů si přivezli další krásný výsledek – 10:2.

Kopřivnice se dlouhodobě pohybuje na špici tabulky a druhé místo už má téměř jisté. Na třetí Horní Benešov má náskok pěti bodů. Na vedoucí Orlovou má sice Kopřivnice jeden zápas k dobru, i tak ale ztrácí nedostižných jedenáct bodů.

Oba soupeři na sebe narazili v rámci desátého kola. A tento zápas přinesl velké drama. Domácí odpověděli na vedoucí branku Kanaloše a v závěru druhé třetiny šli do vedení 2:1. Čtyři minuty před koncem ale srovnal Studený a v samém závěru strhl výhru ve prospěch favorita Štefanka.

Zajímavý souboj se dá čekat i v neděli, v tradičních 17 hodin.