HC Nový Jičín B - HC Orlová  2:10  (0:1, 2:7, 0:2)

• Branky a nahrávky: 36´ Zedník (Skyba), 39´ Hradil Jiří - 7´ Galgonek (Ciupa), 22´ Novák M. (Galgonek), 23´ Studený, 25´ Galgonek (Ciupa), 30´ Galgonek (Mintěl), 31´ Zakutanský (Szajter, Kotásek), 34´ Plášek (Urbánek, Kotásek), 39´ Studený (Kotásek), 52´ Hanzl (Podešva, Mintěl), 56´ Galgonek (Novák M.). Oslabení: 8:10, navíc Hermann a Urbánek 10 min. Využití: 1:1.
  • HC Nový Jičín B: Gebauer K. - Hradil Jiří, Javora, Navrátil, Chmel, Krotil - Toman R., Toman M., Gulda D. - Skyba, Zedník, Částečka J. - Holáň, Hermann, Frydrych.
  • HC Orlová: Kolář - Podešva, Mintěl, Urbánek, Štefanka, Csöbök, Novák M, Golab - Studený, Galgonek, Grepl, Zákutanský, Matějíček, Fábry, Novák J., Hanzl, Szajter, Ciupa, Plášek, Kotásek.

Orlová byla jasným favoritem a od počátku byla aktivnějším celkem. Novojičínští se ovšem nechtěli vzdát bez boje. Orli šli sice už po sedmi minutách zásluhou první branky Galgonka do vedení, další trefu ale v první třetině už nepřidali. A jelikož se stejně vedlo také domácím, šlo se do kabin za nejtěsnějšího vedení favorita.

O všem však rozhodla perioda druhá, během níž se roztrhl s brankami pytel. Orlová se prosadila dokonce sedmkrát, na čež odpověděli domácí dvěma brankami.

V poslední třetině se měnilo skóre už jen dvakrát. Na sedmibrankový rozdíl navyšoval v 52. minutě Hanzl a na konečných 2:10 uzavřel o čtyři minuty později svou čtvrtou trefou Galgonek.