„Ve zbytku základní části půjde o hodně. Bojujeme o umístění v elitní desítce týmů postupujících do bojů play-off, kam bychom se rádi probojovali společně s našimi fanoušky a také si play-off spolu užili. Vedle tradiční podpory permanentkářů, kterých si nesmírně vážíme, bychom tak do ochozů Budvar Arény chtěli pozvat další co největší počet diváků, kteří by spolu s pravidelnými návštěvníky pomohli vytvořit ještě lepší atmosféru. Pro zbývající čtyři domácí utkání v základní části jsme tak rozhodli upravit nabídku jednorázových vstupenek,“ uvádí Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

Vstupenky na sezení od 110 Kč do 180 Kč

Extraligový HC MOUNTFIELD do konce základní části čekají čtyři domácí utkání. Na ledě Budvar Arény budou Jihočeši hostit 13. února Chomutov, 15. února Třinec, 22. února Zlín a 26. února Slavii Praha. Vedení klubu se pro tyto zápasy rozhodlo upravit nabídku jednorázových vstupenek do podoby, kterou mohli využít všichni příznivci při zakoupení základní permanentky pro celou hokejovou sezonu. Jednorázové vstupenky na sezení tak místo 220 Kč, 180 Kč a 150 Kč nyní bude možné pořídit za 180 Kč, 140 Kč a 110 Kč. Vstupenky na stání zůstávají v ceně 100 Kč.

Nabídka vstupenek není omezená a je platná do případného vyprodání kapacity Budvar Arény. Příznivcům, kteří vstupenky již zakoupili v internetové rezervaci, bude rozdíl mezi vstupenkami vrácen při vyzvednutí vstupenek v sekretariátu klubu v den utkání.

Vstupenky na jednotlivá utkání jsou v prodeji vždy v den utkání od 13:00 hod. na všech pokladnách Budvar Arény. Mimo den utkání je možné využít internetové rezervace.

Nabídka jednorázových vstupenek do konce letošní základní části byla nastavena totožně jako cena 1 utkání při zakoupení základní permanentky. Ještě dalšího zvýhodnění se navíc za svou věrnost dočkali příznivci vlastnící Věrnostní (loňská sezona) a Extra Věrnostní (4 a více sezon).