HC Slovan Louny - SK Kadaň B 11:6

Po sérii utkání, ve kterých měl Slovan problémy s marodkou a nedostatkem hráčů, nastoupil tentokrát k utkání v plné síle, doplněn i o několik hráčů z řad juniorů. Ti o den dříve podlehli na vlastním ledě celku Kralup 0:8.

Už po třech minutách a střele Adama Szakala se mohla lounská lavička radovat z jednobrankového náskoku. Ten navíc o chvíli později navýšil Vojtěchovský. Pak jako by ale domácí usnuli na vavřínech, udělali školáckou chybu v rozehrávce a puk se tak zatřepetal také v síti lounského brankáře Dorna.

Ve zbývajícím průběhu úvodní části se oba celky střelecky činily, padlo dalších sedm gólů a do kabin se tak odcházelo za divokého stavu 5:5.

Po změně stran ovšem domácí zabrali, Dorn se rozchytal ke kvalitnímu výkonu a za svá záda pustil ve zbývajících čtyřiceti minutách jediný kotouč. A protože Lounští nadále pokračovali ve střeleckém koncertu, dočkali se domácí příznivci i vytoužené desítky. Nakonec se skóre zastavilo na stavu 11:6.

Už za týden se oba soupeři střetnou znovu, tentokrát už ovšem v rámci semifinále play off. To se hraje na dvě vítězná utkání. První se odehraje v neděli 27. ledna v Lounech, odveta je na programu o týden později v Kadani. Případné třetí klání by se uskutečnilo znovu na zimním stadionu v Lounech.