V kategorii starších žáků se ve dvanáctém ročníku turnaje Dobiáš cup představilo celkem sedm slovenských a šest českých týmů. Sehráno bylo celkem 36 utkání, ve kterých padlo 1.043 branek a na palubovce se představilo 173 mladých házenkářů.

Vítězi letošního ročníku Dobiáš cupu v kategorii se stali házenkáři HC Dukly Praha I, když ve finále zdolali Prešov 19:16. Na bronzovém stupínku skončili hráči z MŠK Považská Bystrice „A“. Domácí tým vedený trenéry Silvou Vylíčilovou a Richardem Turzou obsadil pátou příčku.

U mladších žáků putuje vítězný pohár do slovenských Bojnic, stříbro vybojovali kluci z týmu Olomouc 2000 a bronz družstvo ze Zubří. Domácí Rožnov si odnáší nepopulární bramborovou medaili. V letošním ročníku se v rožnovské hale představilo 170 mladých nadějí házené a to ze Slovenska, Čech a Moravy. Do bojů s chlapci se tentokrát pustily i dva dívčí týmy a to HC Zlín a TJ Lesana Zubří. 13 týmů sehrálo 36 utkání a padlo 906 branek.