Úvod utkání v jihozápadním Polsku zahájily lépe hráčky domácího klubu z Polkowic, protože hned na začátku vedly 8:2 a v šestnácté minutě dokonce vedení navýšily na 36:27. Pražské basketbalistky před druhým poločasem zabojovaly a získaly dvoubodový náskok.

Bitva pokračovala a hráčky polského klubu byly velmi blízko vítězství. Dvě a půl minuty před koncem si připsala trojku domácí Musinová, která dostala Polkowice do vedení 65:62. Minutu před koncem zápasu si na konto připsala také tři body Jelena Škerovičová a s Polkama srovnala krok na 65:65.

Nakonec rozhodla střelecká forma hráček z obou táborů, protože v době, kdy do konce zbývalo devatenáct sekund, Musinová minula a naopak Rebekkah Brunsonová rozhodla o vítězství USK Praha, když skóre posunula na 65:67. Těsně před koncem měla Palauová dva trestné hody, ale ani jeden neproměnila.

Pro basketbalistky USK Praha to znamená velmi důležité druhé vítězství, které jim nyní zaručuje ve skupině C průběžné čtvrté místo. Další zápas hraje pražský klub 5. prosince s francouzským klubem USO Mondeville.