Martin Bína předvedl nadstandardní výkon a na nejdelší trati celého seriálu své soupeře znovu jednoznačně porazil. Druhé místo obsadil Vojtěch Nipl z týmu Focus Znojmo a o tom, kdo bude třetí, rozhodoval až závěrečný spurt mezi táborským Jakubem Skálou, jezdcem týmu Whirpool Author Jiřím Polnickým a Janem Nesvatbou z Madeta Fitness/Specialized.

Ve vyrovnaném souboji o třetí místo nakonec uspěl Jakub Skála, který se díky tomu posunul v hodnocení Toi Toi Cupu na průběžné druhé místo. Soutěž vede Martin Bína a to dost výrazným rozdílem, protože rodák z Pelhřimova má dva závody před koncem soutěže náskok ve výši sto třiceti bodů. Třetí je v průběžném pořadí další člen táborského týmu Michael Boroš.

V závodu žen vyhrála Pavla Havlíková z týmu Telnet Fidea, závod juniorů další táborský cyklokrosař Adam Ťoupalík, závod kadetů Nikola Nosková z KC Kooperativa Jablonec n. N. a Jan Kunt z KC Kooperativa Jablonec n. N., mezi žáky pak nenašel soupeře Jan Cink, jenž závodí v barvách Bike Team Kola Kaňkovský o.s..