(0:2, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky:
38. Tesařík (Čajánek, Veselý), 39. Balaštík (Leška, Linhart).
7. J. Hlinka (P. Ton), 8. Mojžíš (I. Rachůnek, Přibyl), 32. P. Ton (J. Hlinka).
Rozhodčí: Husička, Trombík - Bryška, Novák. Vyloučení: 3:8, + navíc Okál, Matějíček 5 minut a do konce utkání. (dom.), + Bahenský 5 minut a do konce utkání. (hos.), využití: 1:1, v oslabení: 0:0. Diváci: 4449.
Sestavy:
J. Sedláček - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Horák, Matějíček, Kotvan, Šenkeřík, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý - Ondráček, Holík, Kubiš - Okál, Melenovský, F. Čech.
Neuvirth - Sičák, Mojžíš, Gřegořek, Vallin, Philipp, Jan Hanzlík - Hovorka, Broš, Tenkrát - P. Ton, J. Hlinka, Pacovský - Sekáč, Přibyl, I. Rachůnek - Jánský, Foster, Bahenský, od 31. min. navíc Forman.

Do pátečního utkání vstoupil aktivněji domácí PSG. Již v průběhu úvodní minuty testoval Neuvirthovu pozornost Bedřich Köhler, gólman Washingtonu se ovšem překvapit nenechal. Po 96 vteřinách hry si svěřenci trenéra Vlacha vyzkoušeli první přesilovou hru zápasu, prohřešek útočníka Přibyla ale potrestat nedokázali.

Na počátku sedmé minuty vystřelil hezky Holík, jemuž gólovou radost překazila lapačka sparťanského strážce.

Následovala premiérová komerční pauza zápasu a po ní první šance Pražanů, která přinesla první změnu skóre. Petr Ton vybídl ke skórování Jaroslava Hlinku a ten bekhendovou střelou do horního růžku poslal Spartu do vedení - 0:1.

Uběhlo pouhých 58 vteřin a Pražané zvedali ruce nad hlavu podruhé. Ivan Rachůnek obkroužil zlínskou klec, přihrál osamocenému obránci Mojžíšovi, proti jehož střele se Sedláček nedokázal včas přesunout - 0:2. "Nezachytili jsme úvod střetnutí a hráli špatně. Sparta získala dvougólový náskok, který jsme obtížně dotahovali," uvedl po utkání zklamaný kouč Vlach.

Sparťané mohli navýšit své vedení při vyloučení Petra Čajánka, avšak s nabídnutou početní výhodou nenaložili vůbec dobře. Berani dostali k dispozici hned dvě přesilové hry v řadě, avšak Neuvirtha o čistý štít před odchodem do kabin nepřipravili.

Kontaktní trefu měl na své holi Petr Leška, který se v šestadvacáté minutě po návratu z trestné lavice řítil sám na Neuvirtha. Gólman Pražanů ale jeho bekhendovému blafáku se štěstím odolal.

V polovině utkání přišla na řadu vzájemná potyčka mezi Okálem a Bahenským, v níž si zdatněji počínal zlínský forvard. Oba hráči po bitce zamířili předčasně pod sprchy. Do kabin je ovšem doprovodil také domácí Matějíček, jehož předchozí zákrok ocenili hlavní arbitři trestem do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

O třicet vteřin později oslabil PSG obránce Linhart a Pražané tak dostali k dispozici dlouhou přesilovku pěti proti třem. Luxusní nabídkou hosté nepohrdli a po krásné brance Petra Tona prohrával pátý celek tabulky už o tři branky - 0:3.

Jenže Zlín nesložil zbraně a ještě do přestávky zadělal na drama. V čase 37:24 trefil horní růžek sparťanské svatyně obránce Radim Tesařík a při následném faulu Ari Vallina se v přesilové hře prosadil také kanonýr Jaroslav Balaštík - 2:3.

Krátce po kontaktní trefě zamířil na trestnou lavici Vladimír Sičák, tentokrát se ale Holešovičtí dokázali ubránit.

Do závěrečné dvacetiminutovky vstoupili aktivněji domácí. Neuvirthovu pozornost postupně vyzkoušeli Čajánek, Holík či Honejsek. V polovině třetí části mohl srovnat Tesařík, který ovšem ve vyložené příležitosti minul odkrytou klec.

Berani stupňovali svůj tlak a v samotném závěru střetnutí si po dvou faulech Ivana Rachůnka během jednoho střídání zahráli čtyřminutovou přesilovku. V ní ovšem na vytoužené vyrovnání nedosáhli, a když nedokázali vstřelit branku ani při závěrečné hře bez brankáře, odešli pošesté v řadě před vlastními příznivci poraženi.