Mimo medailových umístění získali v Kolíně cyklokrosaři z Tábora také čtvrté a sedmé místo zásluhou dvojice Jakuba Skály a Ondřeje Bambuly. Pozadu nezůstali ani jejich mladší kolegové, protože v kategorii juniorů zajel Adam Ťoupalík na druhé místo a mezi kadety si třetí příčku vybojoval Martin Matějček. Závod juniorů vyhrál v lesoparku Borky Karel Pokorný z Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav, závod kadetů Roman Benc z týmu Mapei Cyklo Kaňkovský.

Po sobotním klání v Kolíně jeli mladí cyklokrosaři a ženy svůj nedělní závod Toi Toi Cupu v Praze, kde byl také vložený závod mužů. V pražském areálu Bikrosclubu v Řepích se opět velmi dobře předvedli jihočeši, když v závodu kadetů nestačil Martin Matějček jen na vítěze Lukáše Kunta z Remerx Merida Team Kolín. V juniorech byl Adam Ťoupalík třetí, závod vyhrál stejně jak v sobotu Karel Pokorný.

Vložený závod mužů kompletně ovládli bikeři táborského týmu, kterým patřily první tři pozice. V kategorii Elite vyhrál svůj první závod Jakub Skála, druhé místo obsadil Ondřej Bambula a třetí projel cílem Michael Boroš. V průběžném hodnocení Toi Toi Cupu vede Martin Bína a ČEZ Cyclo Team Tábor.

Seriál Toi Toi Cupu v cyklokrosu pokračuje už tento víkend dvojicí podniků – 17. listopadu na Holých Vrších a 18. listopadu v Milovicích.