Kateřina Vojáčková v nabité konkurenci vyhrála v pátek 9. listopadu 2012 kvalifikaci čtyřhvězdičkového závodu TTR O' Neill Pleasure Jam na ledovci Dachstein.

V sobotním finále, které bylo poznamenáno špatným počasím si Katka zopakovala svoji kvalifikační jízdu BS 360 na největším skoku a Backflip na spodním skoku a obsadila skvělé 6. místo. Zajela tak i jednu z favoritek a naši nejzkušenejší reprezentantku Šárku Pančochovou, která skončila až dvanáctá. "Byla škoda, že na finále nevyšlo počasí, ale jsem ráda, že jsem svoji jízdu v rámci možnotí zvládla čistě. Je to super start sezóny a už se nemůžu dočkat na soustředění do Colorada, kam odlétáme příští týden," prozradila Katka po závodě.

Kompletní výsledky závodu najdete zde: www.pleasurejam.com/

Petr Horák narozdíl od Katky Vojáčkové zamířil o víkendu do belgických Antverp, na první letošní závod světového poháru v Big Airu. Na startu se sešlo celkem 51 závodníků z více než 14 zemí, mezi kterými se Petr rozhodně neztratil. Více než desettisíc diváků mohlo vidět Horákův čistě odjetý switch doublcork 900, za který obsadil celkové 21. místo. "Mohlo to být mnohem lepší, v prvním heatu by mi body bohatě stačily na postup do finále, kde už je to loterie. Mám v zásobě triky jako bs doublcork 1260 a je škoda, že jsem se tam nedostal," hodnotil po závodě Petr.

Kompletní výsledky a videa ze závodu najdete zde: www.fissnowboard.com/uk/race-result/antwerp,10355.html