Začátek zápasu, který se hrál ve skvělé atmosféře, vyšel podstatně lépe domácím hráčům. Ti na svého soupeře vlétli a rychle se ujali vedení 5:2. Jičínští výborně bránili a v brance stál opět jako v předchozích zápasech výtečně chytající Veverka. Domácí si udržovali tříbrankový náskok po celý první poločas a ještě těsně před jeho koncem se jim ho podařilo navýšit na poločasových 17:13.

Vstup do druhého dějství se domácím příliš nevydařil a Lovosičtí dokázali snížit náskok Jičína na pouhé dvě branky. Domácím se nedařila kombinace, ani zakončení a v brance hostí se navíc ke skvělému výkonu rozchytal Šálek. Od 21. minuty druhého poločasu a vyrovnaného stavu 20:20 se obě družstva střídala ve střílení branek. Hosté ještě 20 vteřin před koncem utkání vedli 24:23, ale závěrečné slovo v utkání měl domácí Lepieš, který šťastnou střelou zařídil Jičínu bod za konečnou remízu 24:24.

TipGames extraliga:

HBC Ronal Jičín - HK Město Lovosice 24: 24 (17:13)

• Sestava a branky HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka - Hošic, Kvasnička 1, T. Babák 11/3, Bareš 1, Král, Rychna 1, Naimann 2, Drbohlav 1, Lepieš 4, Weintritt 3, Chyba, Brcháň.
  • Sestava a branky HK Město Lovosice: Adamík, Šálek - Krahulík, Landa 3, Sýkora, Motl 4/1, Brecko 2, Havlovec 2, Jelínek 5/1, Chroustovský 1, Klimt 4, Berka 2, Škvařil 1, Jonáš.
  • Sedmičky: 5/3 - 3/2
  • Vyloučení: 2 - 4
  • ČK: 0 - 0
  • Rozhodčí: Bečička, Horák
  • Sled branek: 2-1; 3-2; 7-3; 9-6; 12-8; 14-10; 16-12; 17-13; 18-16; 19-19; 21-21; 23-22; 23-24; 24-24