Mladší žákyně z TJ Sokola Milevsko měly za soupeře dívky z TJ Vodních staveb Tábor, z TJ Sokola České Budějovice, z TJ Nové Včelnice, z SK Čéčova České Budějovice, z TJ Jiskry Třeboň a z SK Čtyři Dvory České Budějovice.

Z milevských děvčat si nejlépe opět vedla Adéla Záhorová

Adéla Záhorová byla nejúspěšnější z milevských děvčat. V 1.běhu na 60 m doběhla první a časem 8,54 sec. obsadila celkové 1.  místo se ziskem 11 bodů pro družstvo. Na trati 150 m byla stejně úspěšná, když ve 2.běhu zaběhla vítězných 20,53 sec. a v celkovém umístění byla rovněž 1. se ziskem dalších 11 bodů pro své družstvo. Třetího vítězství pak dosáhla ve skoku dalekém, když její vítězný skok byl 498 cm a získala opět 11 bodů. Ve třech disciplinách tak pro své družstvo vybojovala maximálních 33 bodů.

Výborně si vedla i Hana Váchová. Získala pro Milevsko 9 bodů svým druhým místem v hodu 150 g míčkem, když její nejdelší hod byl 47,88 m. Dalších šest bodů pak přidala ve skoku vysokém, když dosáhla výkonu 134 cm a obsadila pátou příčku. Ve druhém běhu na 60 m př. obsadila páté místo s časem 15,21 sec. Pro družstvo vybojovala celkem 15 bodů.

V hodu 150 g míčkem obsadila Erika Kofroňová první místo a hodem 49,64 m získala jedenáct bodů. Další tři body přidala v běhu na 60 m př., když ve druhém běhu obsadila první místo v čase 11,81 sec. a celkově obsadila osmé místo. Startovala i ve skoku dalekém a v něm obsadila páté místo a skokem 417 cm získala šest bodů pro Milevsko. Získala tak celkem 20 bodů.

V běhu na 1500 m startovala Helena Bernatová, která doběhla třetí a časem 6:10,79 min. získala osm bodů. Ve skoku vysokém výkonem 118 cm skončila na jedenáctém místě. Startovala i ve skoku dalekém a zde obsadila 12.místo výkonem 373 cm.

Pro své družstvo bodovala i Karolina Řezáčová, když ve skoku vysokém skočila 137 cm a vybojovala osm bodů. Ve druhém běhu na 60 m vyhrála časem 9,25 sec., což znamenalo celkové 8.-9.místo a zisk 2,5 bodu. Celkem získala 10,5 bodu.

Čtyři body získala i Magdalena Kůtová, která byla v běhu na 1500 m sedmá v čase 7:07,90 min. a ve skoku dalekém obsadila výkonem 323 cm 22. místo. Byla také členkou štafety 4x60 m Milevska, která ve složení Adéla Červená, Magdalena Kůtová, Alena Tomšovicová a Martina Tomšovicová obsadila časem 37,62 sec. celkové čtvrté místo a se ziskem 7 bodů.

Pět bodíků pro své družstvo získala i Karolina Pouzarová, když v běhu na 1500 m doběhla v čase 6:46,35 min. na šestém místě. Startovala i ve čtvrtém běhu na 60 m a v něm doběhla čtvrtá v čase 10,15 sec.

V běhu na 60 m běžela i Petra Bečková, která ve čtvrtém rozběhu byla druhá v čase 9,97 sec. Na 5. místě se pak umístila v běhu na 800 m, když zaběhla čas 3:04,93 min. a vybojovala 6 bodů.

Milevsko dále reprezentovaly Alena a Martina Tomšovicové. Obě startovaly ve třetím běhu na 60 m, Alena byla čtvrtá v 9,83 sec. a Martina šestá v čase 10,53 sec. Alena také startovala ve skoku dalekém a výkonem 365 cm skončila na 14.místě. Martina běžela 1500 m a v něm obsadila pátou příčku v čase 6:44,64 min. a získala 6 bodů.

Milevským atletickým nadějím pomohly také body Adély Červené, která ve skoku dalekém obsadila šesté místo a výkonem 416 cm vybojovala pět bodů. Startovala i v prvním běhu na 60 m, ve kterém obsadila třetí místo a docílený čas 8,92 sec. znamenal 8 bodů za celkové třetí místo.

V tomto kole také startovaly mimo soutěž děvčata ze Sokola Sepekov

Jejich umístění a výkony v jednotlivých disciplinách byly následující:

• 60 m - 5.běh - mimo bodování - Zuzana Stradová 9,71 sec., Sára Sedláčková 9,83 sec. (věkem starší žákyně)
  • 150 m - 1.běh - mimo bodování - Zuzana Stradová 25 sec., Sára Sedláčková 25,50 sec.
  • 1500 m - mimo bodování - Sabina Kubičková 6:40,41 min.
  • 4x60 m - mimo bodování - Sokol Sepekov (Nečasová, Sedláčková, Kubíčková, Stradová ) 40,98 sec.
  • míček 150 g - mimo bodování - Sára Sedláčková 39,91 m, Michaela Nečasová 26,05 m (věkem přípravka)