Kemp byl opět složen z ukázek tréninkových jednotek zaměřených nejen na samotnou hru, ale také na fyzickou přípravu, všestrannost, relaxaci či protahovací cvičení. S jednotlivými trenéry byla pak rozebrána hra jejich svěřenců na základě videozáznamu, který odhalil některé nedostatky, které by bylo potřeba u hráčů odstranit.

"Náš Vojta Kosina, jeden z nejmladších účastníků soustředění, potvrdil, že je na letošní sezonu dobře připraven a krásným výkonem 548 kuželek obsadil 3.místo," uvedl redakci Regiony ČR Jiří Halfar z kuželkářského oddílu TJ Sparta Kutná Hora.


Velmi zdařilá byla v pátek beseda s prezidentem ČKA Jiřím Jančálkem a trenérem dorostenecké reprezentace Petrem Dobešem na téma budoucnost mládežnických kuželek, jejího dalšího směřování i nových tréninkových forem. Nutno podotknout, že především názory reprezentačního trenéra vyvolaly vzrušené debaty v průběhu celého víkendu.

V sobotu večer byla účastníkům představena nová tréninková hra zaměřená na umění soustředit se na každý hod. Tato hra se setkala s velmi kladným hodnocením a mohla by se stát zpestřením tréninkových jednotek v oddílech.

V neděli pak hráči a hráčky odehráli oficiální start na 120 hs. Zde se již projevila i fyzická kondice některých účastníků, která velmi ovlivnila jejich výkony.