Co je příčinou?

Horký vzduch z rozpálené střechy prostoupil stropem do domu. Víte, že teplota pod krytinou, zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů, dosahuje více jak 80 stupňů?

Tropické vedro v ložnici, které brání zdravému osvěžujícímu spánku, způsobuje špatně izolovaný strop v posledním podlaží. Otevřená okna nic neřeší. Vedro je i venku a ani chladnější vzduch noční sálání stropu příliš nezmírní.

Nejlepším řešením, jak se tohoto problému zbavit, je kvalitně tepelně zaizolovat strop posledního patra.

Snadno a rychle

Ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Do dutiny mezi plášti lze poměrně snadno nafoukat minerální izolaci MAGMARELAX®. Užitím moderní technologie a nejkvalitnější izolace z přírodního čediče je výsledek vynikající. MAGMARELAX® výborně tepelně izoluje. Díky nerostnému původu dobře vzdoruje ohni, takže výrazně zlepší požární odolnost domu. Zabraňuje srážení vlhkosti, omezuje výskyt hnízd bodavého hmyzu, nechutná hlodavcům a není napadán plísní. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhou řadu let. Vše je hotovo během 3 hodin a ve srovnání s jinými způsoby zateplení nepředstavuje enormní položku rodinného rozpočtu.

Sršni a vosy, třeste se!

Zateplení dvouplášťových střech přináší další výhodu. Často se při něm musí vytvořit revizní otvory nebo střešní vikýře. V budoucnu je oceníme, až přivolaná hasičská záchranná hlídka přijede likvidovat hnízda sršňů a vos, jejichž obyvatelé koncem léta terorizují okolí.

Minerální izolace Magmarelax, Zdroj: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Minerální izolace Magmarelax, Zdroj: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

3x velké plus

Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Ale to nejlepší nakonec. Ročně ušetříte tisíce za topení, i když budou ceny paliv dále stoupat. Pak už můžete v klidu šetřit jen na pěkné věci.

Termín lze domluvit ve velmi krátké lhůtě, zpravidla do čtrnácti dnů. Technik zdarma provede kontrolu domu, poradí a navrhne řešení. Ve smluvený den přijedou odborní pracovníci firmy a hned se pustí do práce. Provoz domu není přerušen, nenatropí hluk, příliš nezvíří prach a nezanechají nepořádek. 

Není nač váhat, podívejte se ještě dnes na http://www.magmarelax.cz/zatepleni-stropu-a-strech-pultova-plocha-sikma-strecha nebo zavolejte na 800 100 533 a už se nenechte zaskočit extrémy počasí.

Využijte AKCI 1+1 a vyberte si dárek, který bude jen a jen pro vás. Více na http://www.magmarelax.cz/akce