„Naše motto zní "SAN Plus – plus znamená více". Tímto se řídíme od počátku existence firmy. Naše společnost patřila v regionu vždy k těm nejlépe vybaveným, a to jak z pohledu dílenského vybavení a přípravků, tak i svým profesionálním přístupem se silnou orientací na zákazníka. V tomto chceme i nadále pokračovat,“ prozrazuje své plány jednatel společnosti Ing. Jan Pečenka.

„V prodejích nových vozů máme ambice dosahovat na Českolipsku lepších výsledků, než je celorepublikový průměr a učinit ze značky KIA oblíbenou a uznávanou značku v našem regionu,“ dodává Jan Pečenka.

Nová budova autosalonu SAN Plus vyrostla na strategickém místě – ve Sluneční ulici na sídlišti Špičák u hlavní komunikace České Lípy. Autosalon upoutá na první pohled svým vzhledem, který odpovídá nejnovějším pravidlům vizuální identity značky KIA.

Novým zákazníkům i stávajícím majitelům vozů značky KIA na Českolipsku je nyní k dispozici autosalon a moderní servisní zázemí o celkové rozloze téměř 600 m2. Autosalon s prodejním zázemím a výstavní plochou pro prezentaci nových modelů KIA doplňuje servis s deskovou zkušebnou brzd, karosárnou, geometrií a pneuservisem.

„Zájem pana Pečenky o rozšíření prodeje našich vozů a stavbu nového showroomu KIA jsem uvítal a velmi rychle jsme našli společnou řeč,“ komentuje rozšíření partnerství Vít Pěkný, generální ředitel KIA MOTORS CZECH. „Patříme k nejdynamičtěji rostoucím značkám a stále častěji se ve spojení se značkou KIA skloňují pojmy jako design a kvalita. Tomuto trendu odpovídá i nová moderní budova autosalonu SAN Plus v České Lípě. Věřím, že nové dealerství významně přispěje k posílení naší pozice na Českolipsku,“ uzavírá Vít Pěkný.