Na koncertě se kromě obvyklé sestavy ve složení Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Pavel Mrázek, Ondřej Brousek, Olda Krejčoves a Martin Houdek představí i několik zajímavých hostů. Jejich jména však tradičně zůstanou do poslední chvíle utajena. Jediným odtajněným hostem je v tuto chvíli fenomenální DJ Black aka fotograf Roman Černý.

„Živé přenosy nejsou pro Voyo.cz žádnou novinkou, protože v současnosti ve spolupráci s Novou Sport živě vysíláme některé sportovní události. Koncert na Voyo.cz ale našim předplatitelům přinášíme poprvé a já pevně věřím, že ne naposled. Jsem přesvědčený, že Monkey Business budou pro naše předplatitele vítaným hudebním bonbonkem,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb.

„Jsem velice rád, že znovu spolupracujeme s TV Nova, a to na našem vůbec prvním stream koncertu. Doufám, že i pro fanoušky, kteří se na koncert budou dívat prostřednictvím internetu, to bude takový zážitek jako pro nás. Stejně si však dovolím všechny pozvat i přímo na koncert do Žlutých Lázní, kde se můžete těšit na nové písně z naší chystané desky, nové kostýmy a moje svaly!” říká Matěj Ruppert, zpěvák kapely Monkey Business.

Kapela Monkey Business na koncertě představí obměněný repertoár a především nové písně z připravovaného alba, jehož vydání je plánováno na září.