Pro ně jsou určeny nejen kavárny a bary v prostoru výstavy, ale také možnost nechat se vyfotit na motorce ve stejném stylu, v jakém se fotí modelky pro motocyklové časopisy. Půjde o naked bike Suzuki GSR750, hlavní cenu v soutěži pro návštěvníky výstavy (najdete ji ve střední hale Průmyslového paláce, pozn. red.).

Focení zajišťuje agentura MGM agency, která nejšikovnějším dívkám nabídne další spolupráci. Veškeré fotografie budou po skončení výstavy volně ke stažení na webové stránce www.vyhrajmotorku.cz. Nejhezčí snímek se dočká ocenění. O případné rozcuchané vlasy se přítomným ženám před focením postarají kadeřnice z HotCrew.cz, speciálního kadeřnictví, které se dokáže postarat i o kštici partnera.

"Pokud byste focení neměly dost, můžete se nechat blýsknout i na skutečných závodních motorkách ve stánku Superbike-online, hned vedle Coyotes baru na konci pravého křídla Průmyslového paláce. V levém křídle bude navíc probíhat Airbrush Art Festival, během kterého se maluje na holou kůži. Vezměte tedy svého přítele na výstavu Motocykl, budete od něj mít na celý den pokoj. Vy si s kamarádkami užijte chill-out zóny a pohody, než se k vám vaše polovička vrátí. Souběžně probíhají výstavy The Human Body Exhibition a Giganti doby ledové v přilehlých Křižíkových pavilonech, takže pokud si motorů užijete dostatek, můžete se nechat poučit v přírodních vědách. Máte-li potomky, nechte je se vyřádit na adrenalinových atrakcích v rámci Matějské pouti. Vše je lepší jednou vidět, než dvakrát slyšet. Více informacích najdete na www.vyhrajmotorku.cz," uvedl Ing. Petr Drnovský, manažer propagace Incheby Praha, s.r.o.