MAGMARELAX® je moderní metoda zateplení domu. Aplikací se zamezí úniku tepla z domu stropem, čímž dochází k úspoře až třetiny nákladů na vytápění objektu.

Zateplete dům za tři hodiny a ještě tuto zimu ušetříte tisíce! Odešlete nezávaznou poptávku do 15. února 2012, jako dárek obdržíte proměření domu termokamerou zdarma

Stropem domu totiž uniká bez užitku až třetina tepla. Ohřátý vzduch, přesně podle fyzikálních zákonů, stoupá vzhůru a hledá skulinku, kudy by unikl z vytápěného prostoru. Nejúčinnějším způsobem zateplení obytných prostor je tedy zateplení stropu, jinými slovy – podlahy na půdě – foukanou minerální izolací MAGMARELAX®. Pokud je současná podlaha půdy dutá, fouká se izolace do dutiny. Není-li dutina k dispozici, fouká se minerální čedičová vata na plochu půdy.

Minerální izolace nejen výborně tepelně izoluje za třeskutých mrazů, ale účinně zabrání přehřívání místností v patře i za žhavých letních dnů. V zimě ušetříte až třetinu nákladů za topení, v létě za klimatizaci. Za rok jsou to tisíce. Překvapí vás příznivá cena izolace i výhodná možnost financování!

Minerální izolace MAGMARELAX® účinně zabraňuje vzniku plísní, je nehořlavá, odolá i hlodavcům. Svou vynikající izolační schopnost si udrží po desítky let, protože nesléhá.

Minerální vata se aplikuje foukáním hadicí z vozu přistaveného před domem. Samotné foukání izolace je běžně hotové za 3 hodiny. Práce probíhají za normálního provozu domácnosti, za každého počasí, bez velkého hluku a nadměrné prašnosti.

.Akce probíhá do 15. února 2012  a zúčastnit se může skutečně každý !!!

Najděte si pár minut. Klikněte na webovou stránku www.ippolna.cz, vyplňte jednoduchý dotazník a odešlete svou nezávaznou poptávku! Získáte nejen nejprodávanější foukanou minerální izolaci, ale navíc dárek - snímkování vašeho domu termokamerou!  Neváhejte, akce platí pouze do 15. 2. 2012!

Více informací získáte na www.ippolna.cz a na bezplatné telefonní lince 800 100 533.