Vítězi ankety Kuželkářka a Kuželkář roku 2011 se stali Kamila Barborová (Slaviae Praha) a Viktor Pytlík (SK Walldorf). Na druhém a třetím místě skončily sestry Dana a Hana Wiedermannovy (obě BBSV Wien). Mezi muži stříbrný stupínek obsadil Miroslav Jelínek (SKC Bamberg) a Zdeněk Vymazal (Sokol Husovice).

V kategorie juniorek zvítězila dvojnásobná mistryně světa Nikola Tatoušková (Wiener Linien). Za ní skončily Hana Wiedermannová a Jana Račková (Sokol Chýnov).

Mezi juniory dovršil zlatý hattrick Pavel Jiroušek (KSV Mistelbach). Na stupních vítězú ho doplnil Daniel Neumann (SKK Náchod) a Jan Endršt (Sokol Duchcov).

Vyhlášení byli i vítězové anket o největší talenty pro rok 2011. Stali se jimi Natálie Topičová (TJ Valašské Meziříčí) a Mojmír Holec (Centropen Dačice).

Trenérem roku se stal Jan Výrek, trenér dorostu Valašského Meziříčí, jehož svěřenci získali zlatou a bronzovou medaili v Dorostenecké lize.

Do Síně slávy českých kuželek byl uveden Václav Vlček (Sigma Olomouc), nositel Medaile ČSTV a dlouholetá dobrá duše kuželek na Moravě.