„Pro naše klienty chystáme i v letošní sezóně řadu novinek. Tou nejaktuálnější je otevření zimní zahrady. Delší dobu jsme se potýkali v zimních měsících s nedostatečnou kapacitou. Nový prostor rozšíří stávající posezení u baru o 20 míst,“ uvedl Tony Mrtka, ředitel divize Fomei golf.

Vedle Indoor golf provozu společnost před několika měsíci otevřela venkovní 18 jamkové hřiště pro Adventure golf, které je otevřeno od jara do podzimu. Na příští sezónu chystá společnost FOMEI řadu novinek, mezi nimiž se objeví například pořádání pravidelných soutěží a nejrůznějších promo akcí pro veřejnost.

Indoor golf centrum Fomei je součástí divize golf a zahrnuje dnes již celou řadu služeb i vybavení pro začínající i pokročilé golfisty, trenéry, golfové kluby a centra zábavy. Zkušební simulátory a programy k analýze hry jsou zde zároveň i k prodeji. V nabídce nechybí ani golfového vybavení, hole a další doplňkové zboží. Společnost zajišťuje i vlastní servis simulátorů a jejich pronájem. Fomei, a.s., je jedna z mála českých firem, která se zároveň může pochlubit produkcí golfových holí vlastní značky zahrnujících výrobu na míru a servisní služby.