„Těší mne, že jste skvěle reprezentovala Liberecký kraj a ještě k tomu i libereckou Obchodní akademii, která je také školou, kterou zřizuje náš kraj,“ poznamenal hejtman.

Slavnostního přijetí se zúčastnila také ředitelka soutěží Miss Junior Kateřina Hamrová.

Studentka ekonomického lycea Obchodní akademie v Liberci vyprávěla o průběhu finálového večera, jenž se uskutečnil 17. října 2011 v Hard Rock Cafe v Praze, kde zaujala všechny přítomné hlavně svým tancem, který předvedla v rámci volné disciplíny.

„Předvedla jsem svoji vlastní taneční choreografii na písničku Lady Gaga. Sportu se věnuji odmala, od devíti let trénuji moderní tanec v taneční skupině Takt Liberec. Kromě toho se asi jako každá holka zajímám o módu a modeling,“ prozradila spokojená vítězka.

Už 14. prosince se v Praze uskuteční předpremiéra pořadu o letošním ročníku Miss Junior, kterou bude opět uvádět Ruda z Ostravy, a poté se po Novém roce missky rozjedou do všech krajů České republiky.

„Natálie se stane v příštím roce tváří preventivní charitativní akce, která má bojovat proti bulimii a anorexii,“ doplnila Kateřina Hamrová.