DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)


23:59 - 25.09.2011    Mapa PrahaPraha krajregion Praha

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Petr Šebesta - Dívka týdne č.49 - Tereza J.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,52 Počet: 4109

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Devětačtyřicátou v pořadí je třiadvacetiletá Tereza, která se v současné době věnuje modelingu a studiu na Vysoké škole ekonomické.

Vizitka:

 • Věk: 23 let
 • Znamení: Panna
 • Výška / váha: 176 cm / 54 kg
 • Míry: 89 - 59 - 89
 • Místo bydliště: Praha

Tereza se věnuje modelingu již od svých 14 let, kdy také poprvé ochutnala radost z vítězství v soutěži krásy. Třiadvacetiletá blondýnka má za sebou řadu úspěchů, když byla finalistkou soutěží Topmodelka nového tisíciletí 2008, Miss Praha Open 2007, Supermiss 2010 nebo Miss Face 2010.

"Modeling mě živí. Mnohem raději ale fotím, i když na přehlídkách se zase ráda předvádím," dodává se smíchem Tereza, mezi jejíž záliby patří jednoznačně sport a tanec. Přáním této vysoké modelky, která ujíždí na jídle a především poté na čemkoliv čokoládovém, je procestovat celý svět.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Můj vysněný muž by měl být charismatický, inteligentní, poctivý a trochu blázen se smyslem pro humor. Nezáleží na vzhledu, prostě ten chlap musí v sobě něco mít a pokud k tomu bude vysoký s vypracovanou postavou, tak je to jedině jeho plus.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Jednoznačně oči, zadek a poté ruce.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Muž mi imponuje tím, že má všeobecný přehled a vybrané chování. V neposlední řadě je důležité, abych se s ním také nasmála. Naopak mě odradí svou nadutostí a namyšleností, pokud si myslí, že si z něj sednu na zadek jen proto, že má peníze nebo vysoké postavení.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Osobností je pro mě jednoznačně můj partner, takže s jiným chlapem bych večeřet nepotřebovala. I když takový Marek Vašut...

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Když je to se správnou osobou, tak nezáleží na místě. Klidně to může být i pískoviště v Popovicích. (smích)

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Jednoznačně tanga.
 • Podpatky x tenisky: Raději mám podpatky.
 • Minisukně x šortky: Minisukně.

Oblíbené:

 • Motto: Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, zůstaneš tam sedět.
 • Místo: Všude dobře, doma nejlíp.
 • Barva: Už odmalinka je nejoblíbenější barvou fialová.
 • Oblečení: Triko, džíny a tenisky.
 • Jídlo: Čokoláda, čokoláda, čokoláda... a nebo pořádný steak.
 • Pití: Tequila.
 • Seriál: Jmenuji se Earl.
 • Film: Pretty woman.
 • Hudba: Cokoliv, ale nejvíce poslouchám R´n´b a pop.
 • Osobnost: Nemám vyloženě oblíbenou osobnost.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberecký | Liberec | Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Světlovody rozsvítili členité prostory moderního funkčního řešení rekonstrukce školky v pražských Stodůlkách

Architektura a Projektování - Praha 5

13/09 08:51 - Mateřská škola v pražských Stodůlkách nedávno dokončila kompletní rekonstrukci. Vznikla přestavbou původně sportovního centra a úprav ...Zpátky do školy! Čas na nákup nové výbavy je tu

Vzdělávání

03/09 15:39 - I když to některé naše ratolesti neslyší rády, období bezstarostného hraní si venku od rána do večera končí a blíží se začátek školního ...Chcete posunout své franchisové podnikání o krok dopředu? Přihlaste se do Školy franchisingu

Aktuality

19/03 12:43 - Máte v hlavě nápad na zajímavou síť provozoven? Nebo již dokonce nějakou franchisu vlastníte, ale nevíte, jak své podnikání co nejlépe ...Premiéra dokumentu Fenomén Addict DJ NobodyListen

Kina

07/02 13:30 - Očekávaná premiéra dokumentu "Fenomén Addict", který pojednává a velkolepé tour teprve třiadvacetiletého DJ a producenta Jakuba Stracha ...Děti a sladkosti? „Stopku“ nastavují rodiče, ale i škola

Zdraví

27/06 10:10 - Sladká chuť je pro nás přirozeně přitažlivá, vždyť i mateřské mléko je nasládlé. Přesto to neznamená, že by našemu tělu prospívalo ...
Jít na začátek stránky