DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)


23:59 - 18.09.2011    Mapa BrnoJihomoravský krajregion Brno - město

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: LubosRez.cz - Dívka týdne č.48 - Nela S.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,30 Počet: 8737

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Osmačtyřicátou v pořadí je jednadvacetiletá Nela, která se po úspěšně zvládnutém studiu na Obchodní akademii vrhla na podnikání. "Vlastnila jsem v centru Brna kavárnu, organizuji soutěže krásy a starám se o hostesky v klubech po Brně a okolí," uvádí.

Vizitka:

 • Věk: 21 let
 • Znamení: Vodnář
 • Výška / váha: 170 cm / 54 kg
 • Míry: 88 - 63 - 90
 • Místo bydliště: Brno

Kromě práce se jednadvacetiletá kráska věnuje také modelingu. Za sebou má nafocení kampaně pro Von Dutch v Městském divadle v Brně, přehlídky svatebních šatů, plavek, spodního prádla a účast na mnoha soutěžích krásy, ze kterých si odnesla řadu ocenění.

Mezi další oblíbené činnosti této 170 centimetrů vysoké blondýnky patří především spánek a organizace nejrůznějších akcí. "Ráda organizuji narozeninové párty, Vánoční večírky nebo diskotékové soutěže krásy," dodává.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Vysněný muž neexistuje. Nepotřebuji, aby byl muž krásný, ale musí mě něčím zaujmout. Pokud nemá tu jiskru, kterou potřebuji, může být sebehezčí...

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Nejdříve mě zaujme muž jako celek. Poté se dívám na boty, hodinky a nehty. Pode toho se pozná čistotný, upravený a slušný muž.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Zaručeně mě odradí přehnanou přízní ke mně. Imponovat mi bude to, když se od něj budu moct učit novým věcem. Od sedmnácti let žiji sama, takže je těžké mě cokoliv nového učit.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Povečeřela bych s Leošem Marešem. Spousta lidí ho odsuzuje, ale nic nedostal zadarmo a vše si musel tvrdě vydřít. Pokud by to měla být žena, tak jednoznačně Jiřina Bohdalová, kterou mám moc ráda.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande si představuji někde na pláži. Zapadající slunce, šumění vln, písek, teplo...

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Preferuji tanga.
 • Podpatky x tenisky: Raději mám podpatky.
 • Minisukně x šortky: Šortky.

Oblíbené:

 • Motto: Nemám oblíbené motto.
 • Místo: Postel plná polštářů a peřin, pořádně se zachumlat a usnout zimním spánkem.
 • Barva: Černá nebo naopak hodně barevná.
 • Oblečení: Sexy, pohodlné, elegantní.
 • Jídlo: Všechno! Miluji guláš, kuře na paprice, bramborovou kaši a mnoho jiných jídel.
 • Pití: Metaxa s tonicem, vodka se zeleným čajem, šampaňské nebo Aloe Vera.
 • Seriál: Seriály příliš nesleduji, ale dřívě mě zaujala Pojišťovna štěstí.
 • Film: Saw 1-6, Nezvratný osud, Muži v naději a řada nejrůznějších komedií.
 • Hudba: Líbí se mi především komerční a "černá" hudba.
 • Osobnost: Barack Obama.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberecký | Liberec | Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Boutique Wine Hotel v Mikulově: Volarik Capital představuje nový projekt nabízející spojení designu s přírodou

Architektura a Projektování - Mikulov

20/08 11:43 - Společnost Volarik Capital, do jehož portfolia patří hotel Volarik a apartmány Volarik v Mikulově, představuje svůj nový projekt – ...Hudební festival Hrady CZ putuje na Moravu jako Moravské hrady.CZ, představí se na Veveří

Festivaly - Brno

06/08 23:47 - Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po šňůře po českých hradech Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Rožmberku nad Vltavou přesouvá ...900 neprodaných stromků z Avionu potěší zvířata z brněnské ZOO

ZOO - Brno

04/01 19:35 - I letos se žirafy, losi, sobi, bizoni a mnoho dalších zvířat z brněnské zoo mohou těšit z opožděných vánočních dárků v podobě neprodaných ...Celníci šlapou hazardu na paty

Krimi zprávy

08/11 12:32 - Jedenáct zkontrolovaných provozoven, 46 zadržených „výherních automatů“, dva svazky klíčů k zařízením a hotovost ve výši 6560 korun, ...Rusko je pro české firmy přes nelehkou geopolitickou situaci stále atraktivní

Podnikání - Brno

08/11 10:59 - Ruský trh se postupně mění, přesto na něm mají české firmy i přes nelehkou geopolitickou situaci dobré příležitosti k uplatnění. Výhodou ...
Jít na začátek stránky