Popularita Dominiky se začala datovat se vznikem jejího prvního blogu (www.didlinka-d.blog.cz). V té době jí bylo necelých 11 let a tenkrát sbírala malé plyšové myšky – diddl. Odtud byl poté odvozen onen název blogu. „Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány. Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem modelka. Občas jsem jen něco ráda nafotila. Naopak to byli návštěvníci blogu, kteří chtěli vědět o mně více a žádali si neustále nové fotky,“ uvedla Dominika 6. září 2009 v našem prvním rozhovoru. Od tohoto okamžiku se popularita této blondýnky posunula opět o kousek dále. Posuďte sami.

Spolupráce se zpěvačkou Sandrou Rosovou mě nadchla

V sobotu 27. února 2010 se Dominika zúčastnila natáčení k tehdy úplně novému videoklipu Čas pro zpěvačku Sandru Rosovou, který byl v té době k vidění na mnoha místech (TV Óčko, YouTube aj.). "Sandra hledala do klipu Čas typově stejnou holku jako jsem já, tak jsem jí poslala pár svých fotek. Za pár dní mi zavolali a domluvili jsme si spolupráci. Sandra mě vlastně vůbec nepřekvapila. Čekala jsem, že to bude příjemná holka už podle psaní a jsem ráda, že jsem se nespletla. Co se týče mého pocitu z natáčení, tak musím říct, že všechno bylo naprosto perfektní, výbornou práci odvedl kadeřník a vizážistka, natáčecí štáb byl také fajn, takže jsme se i zasmáli. Pokud by byla ještě někdy příležitost si tohle zopakovat, tak bych neváhala," dodala tehdy Dominika.

Dominika Myslivcová, Zdroj: Dominika Myslivcová/Regiony ČR

Dominika Myslivcová, Zdroj: Dominika Myslivcová/Regiony ČR

 

Regiony ČR se staly oficiálním mediálním partnerem Dominiky Myslivcové

Ve čtvrtek 26. 8. 2010 se zpravodajský a informační portál Regiony ČR (www.regionycr.cz) stal oficiálním mediálním partnerem mladé Dominiky Myslivcové, která v pondělí 6. září 2010 oslavila své šestnácté narozeniny. V tento den navíc uplynul přesně rok od okamžiku, kdy byla započata spolupráce této blondýnky s naším portálem. Dominika se tak stala dalším členem skupiny, kterou Regiony ČR mediálně podporují.

Celý článek -ZDE-

Dominika Myslivcová se věnovala v průběhu roku 2010 také focení

Během letních prázdnin nafotila sérii fotografií s mladým Tranem Minh Hoangem a následně se vrhla do tvorby charitativního kalendáře. „Už delší dobu jsem uvažovala o charitě, která je dle mého názoru důležitá, a tak vzniknul nápad nafotit tento kalendář s malými dětmi,“ líčila Dominika, jak ke vzniku tohoto díla došlo.

„Focení s Tranem pro mě znamenalo úplně novou zkušenost a přestože už jsem měla možnost fotit s více fotografy, tak musím upřímně říct, že se řadí opravdu mezi ty špičkové. Z modelky se snaží vytáhnout maximum a po technické stránce jsou jeho fotky dokonalé. S konečným výsledkem jsem byla nadmíru spokojená a určitě bych se do budoucna nebránila další spolupráci,“ zářila spokojeností mladá blondýnka, která nezapomněla pochválit také vizážistku Janu Swiechovou. „Jana byla úžasná, odvedla dobrou práci a díky umění těchto dvou kouzelníků vznikly krásné fotky, které momentálně patří mezi mé vůbec nejlepší.“

Charitativní kalendář s názvem "Dominika Myslivcová dětem" byl oficiálně představen v sobotu 18. prosince 2010. Toto povedené dílo předvedly při promenádě samotné holčičky, jenž se objevily na jednotlivých fotografiích. Děvčátka se jako malé princezny s kalendářem procházely jedna po druhé po mole, aby nakonec ruku v ruce s Dominikou Myslivcovou tento kalendář všem přítomným v sále představily. Tato promenáda se konala v Lázních Klimkovice a byla součástí Vánoční show agentury Nataly models.

Výtěžek z prodeje těchto nádherných nástěnných kalendářů byl určen opuštěným dětem z Dětského centra Domeček (dětský domov pro děti do tří let) v Ostravě. Kalendář je ve formátu A3 a jeho dominantní barvou je růžová, jenž je pro tuto blondýnku tak typická. Křestu se poté ujala Miss ČR 2003 Lucie Váchová, která všechny celou touto povedenou akcí provázela.

Článek o představení kalendáře "Dominika Myslivcová dětem"

Závěr roku patřil opět natáčení

Dominika se v posledním čtvrtletí kalendářního roku 2010 pustila opět do natáčení. Nejdříve byla součástí týmu blondýnek pro TV spot skupiny Chinaski, aby v prosinci navázala spolupráci s komikem Aikem Murczechym, se kterým jsme Vám přinesli následně také rozhovor, jenž byl o pár hodin později doplněn vyzpovídáním samotné Dominiky.

Rozhovor s Aikem Murczechym o spolupráci s Dominikou

Rozhovor s Dominikou o spolupráci s Aikem

Rok 2011 - Dominika Myslivcová proniká na televizní obrazovky

Dominika zažila příjemný březen 2011. Nejdříve byla hostem Terezy Tobiášové v pořadu Inbox na hudební stanici Óčko, aby jen o pár dní později zamířila do horkého křesla Jana Krause. Obě události nenechaly fanoušky Dominiky klidnými a především účast v televizní show na Primě vzbudila velký ohlas. Dominika byla třetím hostem tohoto dílu, když na sedačce doplnila herečku a zpěvačku Dorotu Nvotovou a urologa Jana Dvořáčka. Celá konverzace mezi Dominikou a moderátorem Janem Krausem nakonec trvala necelých 14 minut a diváky evidentně zaujala, neboť ihned po skončení pořadu raketově stoupla sledovanost webu www.dominikamyslivcova.cz .

Dominika Myslivcová v Show Jana Krause na Primě, Zdroj: Youtube.com/Prima TV

Dominika natočila klip Barbie Girl

Barbie girl - Dominika Myslivcová (Kelly Key - Sou a Barbie Girl), Zdroj: Youtube.com/Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová tváří kadeřnice Veroniky Staré pro rok 2011

V květnu se Dominika stala tváří její osobní kadeřnice Veroniky Staré pro rok 2011. "Veronika pečuje o mé vlasy již řadu let a řadí se mezi špičkové kadeřníky," uvedla Dominika, která nezapomněla pochválit také fotografa Romana Růžanského a vizážistku Lucii Konečnou, bez jejichž pomoci by tyto krásné snímky, které jste mohli vidět premiérově v naší fotogalerii, nikdy nevznikly.

Proč si Veronika vybrala právě šestnáctiletou internetovou hvězdičku? "Hledala jsem někoho, kdo umí nosit mé účesy, kdo je stejně kreativní a rád vymýšlí nové věci. Proto jsem neváhala oslovit právě Dominiku, aby se stala mojí tváří a začala se mnou tvořit nové věci," dodala spokojená kadeřnice.

Celý článek -ZDE-

Jak vidno, Dominika toho stihla za poslední dva roky opravdu hodně. Nechme se tedy překvapit, s čím novým nás v následujících měsících opět překvapí.

Přehled doposud vydaných článků a rozhovorů -ZDE- .

Regiony ČR na Facebooku: Přidejte se -ZDE-