DÍVKA TÝDNE č.46: Zuzana F. (19)


23:55 - 04.09.2011    Mapa OrlováMoravskoslezský krajregion Karviná

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Jana Feilhauerová - Dívka týdne č.46 - Zuzana F.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,32 Počet: 5502

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Šestačtyřicátou v pořadí je devatenáctiletá Zuzana, která se v současné době věnuje studiu na jazykové škole.

Vizitka:

 • Věk: 19 let
 • Znamení: Vodnář
 • Výška / váha: 167 cm / 53 kg
 • Míry: 87 - 63 - 90
 • Místo bydliště: Orlová

Zuzana nestuduje jazykovou školu náhodou. "Zdokonaluji se v anglickém jazyce, jenž je velmi důležitý pro práci letušky, kterou už několik měsíců vykonávám," uvedla devatenáctiletá kráska, která není typickou modelkou. "Fotím vyloženě pro radost a soutěží krásy jsem se nikdy nezúčastnila, neboť jsem k těmto kláním nikdy nezískala pozitivní vztah," dodává tato 167 centrimetrů vysoká černovláska, která má slabost pro pořádek a preciznost, zajímá se o esoteriku, ontologii, mystérium a v neposlední řadě ráda sportuje, tancuje a medituje.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Můj ideální a vysněný muž je mužem mnoha tváří - jak vážný a hrdý, tak i vlídný a přívětivý, jak neústupný, tak i svolný, jak ctižádostivý, tak i flegmatické povahy. Je to muž vzdělaný, diplomatický, taktní, spolehlivý a především, což je třeba vyzdvihnout, věrně milující. Důležité je, aby měl určité charisma. Co se vzhledové stránky týče, tak by se určitě nemělo jednat o Quasimoda, ale také ani o Don Juana. Nepotrpím si na mužské kráse, vždyť přeci největší chloubou mnoha mužů je jejich žena.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Pomineme-li povahu a charakter, tak mě jako první zaujmou pánská záda, která jsou silná, široká a symbolizují mužovu sílu a dominantnost.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Na muži mi imponuje především jeho pozornost, jež nespočívá v drahých darech, ale třeba i maličkostech, kterými potěší mé srdce. Naopak mě úplně odradí svoji nevšímavostí a tím, že mě jako ženu považuje za samozřejmost. Muž by si měl přece svoji nejmilejší hýčkat a obdařovat láskou, kterou jí dává patřičně najevo.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Jelikož se v dnešním showbusinessu nenachází jediný muž, který by mi imponoval natolik, abych s ním ráda strávila večer, tak bych nejraději povečeřela se svým přítelem.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande si představuji jako schůzku dvou neznámých milenců u moře, při západu slunce...

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Pouze tanga.
 • Podpatky x tenisky: Podpatky - čím vyšší, tím lepší. (smích)
 • Minisukně x šortky: Raději mám minisukně.

Oblíbené:

 • Motto: Žij svůj život!
 • Místo: Všude tam, kde jsou přátelští lidé a dobrá nálada.
 • Barva: Nejoblíbenější barvou je černá.
 • Oblečení: Mám ráda sexy oblečení.
 • Jídlo: Smažený sýr a hranolky.
 • Pití: Čerstvě natočená voda s ledem.
 • Seriál: V současné době je to Mentalista.
 • Film: Requiem za sen.
 • Hudba: Především taneční hudba.
 • Osobnost: Herec Johny Depp.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Velká cena malých zoologů 2019 v ZOO a botanického parku Ostrava

ZOO - Ostrava

13/09 08:41 - Areálem Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava se v těchto dnech pohybují stovky dětí a prověřují své znalosti z biologie i ...VideoSochy slovanských bohů v ZOO Ostrava jsou připomínkou zakládání osad a vesnic poblíž vodních toků

ZOO - Ostrava

21/08 13:37 - V Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava bylo na Cestě vody umístěno několik dřevěných soch slovanských bohů. Mají být jakousi ...Ostravská ZOO na víkend chystá Den pro antilopu Derbyho

ZOO - Ostrava

20/08 11:01 - Sobota 24. srpna 2019 bude v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava už podesáté patřit antilopě Derbyho – největší a zároveň ...15. ročník hudebního festivalu Hrady CZ se po Veveří přesouvá na Hradec nad Moravicí

Festivaly - Hradec nad Moravicí

13/08 12:52 - Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou a Veveří představí v pátek a sobotu ...Biodiverzita v Zoo Ostrava: Ochrana mokřadních živočichů a zadržování vody v krajině

ZOO - Ostrava

29/05 12:35 - Ostravská zoologická zahrada věnuje pozornost nejen chovaným zvířatům, ale v podstatě všem živočichům a rostlinám, které se na stohektarové ...
Jít na začátek stránky