DÍVKA TÝDNE č.44: Kristina H. (22)


23:56 - 21.08.2011    Mapa Frenštát pod RadhoštěmMoravskoslezský krajregion Nový Jičín

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Fotoarchiv: Kristina H. - Dívka týdne č.44 - Kristina H.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,62 Počet: 1674

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Čtyřiačtyřicátou v pořadí je dvaadvacetiletá Kristina, která v současné době pracuje jako recepční golfového hřiště.

Vizitka:

 • Věk: 22 let
 • Znamení: Blíženec
 • Výška / váha: 171 cm / 53 kg
 • Míry: 89 - 61 - 91
 • Místo bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

Dvaadvacetiletá Kristina se po úspěšně zvládnutém studiu na střední škole vrhla na Ostravskou univerzitu - obor Aplikovaná ekologie. Studium však přerušila a začala pracovat na golfovém hřišti. "Je to práce, která mě velice baví, jelikož se setkávám se stále novými a zajímavými lidmi. Díky tomu jsem se dostala také ke golfové soutěži krásy MISS CADDY, kde jsem postoupila do semifinálové dvanáctky a mohla tak nafotit kalendář," uvedla sympatická blondýnka, která má za sebou rovněž focení v Chorvatsku a na ostrově Brela. Kristina se navíc dostala k natáčení reklamy s Radimem Uzlem. "Nejen natáčení, ale také focení a hostesing jsou jak příjemná práce, tak zároveň úžasný koníček," dodává.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Měl by mít něco do sebe, být jiný, výjimečný. Určitě vedle sebe potřebuji muže tolerantního a trpělivého, protože někdy umím být pěkné trdlo. (smích)

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

První věc, která mě zaručeně upoutá, jsou oči.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Oceňuji na mužích laskavé vystupování, příjemný vzhled a smysl pro humor. Zaručeně mě odradí drzost, arogance a děravé ponožky. (smích)

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Jelikož jsem již měla možnost se osobně setkat s panem Radimem Uzlem, tak bych tu večeři s ním určitě neodmítla. Je to velký sympaťák.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande bych ráda prožila na ideálním místě a s ideálním člověkem.

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Jednoznačně tanga.
 • Podpatky x tenisky: Preferuji podpatky - dodávají sebevědomí. Na pohodlí ale volím určitě tenisky.
 • Minisukně x šortky: Minisukně k podpatkům, šortky k teniskám.

Oblíbené:

 • Motto: S úsměvem jde všechno líp.
 • Místo: Jednoznačně postel.
 • Barva: Je mnoho krásných barev, ale bílá je nejpraktičtější, dá se kombinovat se vším.
 • Oblečení: Mám raději elegantnější styl.
 • Jídlo: Halušky a brambůrky - ty můžu v jakémkoliv množství.
 • Pití: Zelený čaj a dobré bílé víno.
 • Seriál: How I Met Your Mother.
 • Film: Nejraději mám komedie, např. Pařba v Las Vegas.
 • Hudba: Nemám vyhraněný styl.
 • Osobnost: Možná to bude znít jako klišé, ale za osobnost volím mamku, která je skvělý člověk a moc si jí vážím.

Do fotogalerie byly použity snímky ze soukromého archivu Kristiny H.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Velká cena malých zoologů 2019 v ZOO a botanického parku Ostrava

ZOO - Ostrava

13/09 08:41 - Areálem Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava se v těchto dnech pohybují stovky dětí a prověřují své znalosti z biologie i ...VideoSochy slovanských bohů v ZOO Ostrava jsou připomínkou zakládání osad a vesnic poblíž vodních toků

ZOO - Ostrava

21/08 13:37 - V Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava bylo na Cestě vody umístěno několik dřevěných soch slovanských bohů. Mají být jakousi ...Ostravská ZOO na víkend chystá Den pro antilopu Derbyho

ZOO - Ostrava

20/08 11:01 - Sobota 24. srpna 2019 bude v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava už podesáté patřit antilopě Derbyho – největší a zároveň ...15. ročník hudebního festivalu Hrady CZ se po Veveří přesouvá na Hradec nad Moravicí

Festivaly - Hradec nad Moravicí

13/08 12:52 - Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou a Veveří představí v pátek a sobotu ...Biodiverzita v Zoo Ostrava: Ochrana mokřadních živočichů a zadržování vody v krajině

ZOO - Ostrava

29/05 12:35 - Ostravská zoologická zahrada věnuje pozornost nejen chovaným zvířatům, ale v podstatě všem živočichům a rostlinám, které se na stohektarové ...
Jít na začátek stránky