DÍVKA TÝDNE č.42: Veronika S. (21)


23:55 - 07.08.2011    Mapa BrnoJihomoravský krajregion Brno - město

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Petr Kliment - Dívka týdne č.42 - Veronika S.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,29 Počet: 5309

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Dvaačtyřicátou v pořadí je jednadvacetiletá Veronika, která se vyučila coby fotografka a následně úspěšně dokončila nadstavbové studium oboru Podnikání. V současné době pracuje na Městském soudu v Brně.

Vizitka:

 • Věk: 21 let
 • Znamení: Panna
 • Výška / váha: 164 cm / 50 kg
 • Míry: 81 - 64 - 84
 • Místo bydliště: Brno

Mezi zájmy jednadvacetileté krásky patří nejen fotomodeling a fotografování, ale také vaření, pečení, hudba a tanec. "Ve svém volném čase se ale snažím věnovat nejvíce fotomodelingu, který miluji," uvedla Veronika, která má za sebou mj. dva nafocené kalendáře pro německé firmy. "První kalendář tvořily umělecké akty s mužem, druhé profi focení obsahovalo fotografování s náhradními díly," dodává atraktivní brunetka.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Můj vysněný muž by mohl být snědý, tmavé vlasy, hnědé oči, hodný, milý, vyšší postavy, lehce vypracovaný a hlavně věrný. Přesto mi na vzhledu nějak přehnaně nezáleží a dávám přednost spíše obyčejným klukům. Rozhodně bych ale nechtěla někoho, kdo by dělal vše, jak bych chtěla. To by mě asi postupem času omrzelo. Mám ráda muže, kteří mají svůj názor a jsou ke mně upřímní. Naopak nemusím kluky, kteří řeknou holce cokoliv, jen aby se zalíbili.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Jako první mě na mužích zaujmou oči a rty.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Určitě mě odradí tím, že mi navykládá cokoliv jen proto, aby se zalíbil. Mám raději, když se mnou člověk jedná narovinu, ať už je pravda jakákoliv. Stoprocentně mi tedy imponuje upřímnost.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Ráda bych povečeřela s herečkou Angelinou Jolie.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande bych prožila nejraději někde na procházce v přírodě.

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Preferuji tanga.
 • Podpatky x tenisky: Raději nosím tenisky.
 • Minisukně x šortky: Šortky.

Oblíbené:

 • Motto: Co se má stát, stane se.
 • Místo: Jednoznačně Orlické hory.
 • Barva: Nejoblíbenější barvou je v mém případě růžová.
 • Oblečení: Mám raději především pohodlné oblečení.
 • Jídlo: Miluji špagety.
 • Pití: Z alkoholických nápojů je to rum.
 • Seriál: V současné době se ráda podívám na seriál Tisíc a jedna noc.
 • Film: Líbí se mi Hříšný tanec.
 • Hudba: Poslouchám především taneční hudbu.
 • Osobnost: Modelka a herečka Adriana Lima.

Do fotogalerie byly použity snímky ze soukromého archivu Veroniky S.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Boutique Wine Hotel v Mikulově: Volarik Capital představuje nový projekt nabízející spojení designu s přírodou

Architektura a Projektování - Mikulov

20/08 11:43 - Společnost Volarik Capital, do jehož portfolia patří hotel Volarik a apartmány Volarik v Mikulově, představuje svůj nový projekt – ...Hudební festival Hrady CZ putuje na Moravu jako Moravské hrady.CZ, představí se na Veveří

Festivaly - Brno

06/08 23:47 - Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po šňůře po českých hradech Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Rožmberku nad Vltavou přesouvá ...900 neprodaných stromků z Avionu potěší zvířata z brněnské ZOO

ZOO - Brno

04/01 19:35 - I letos se žirafy, losi, sobi, bizoni a mnoho dalších zvířat z brněnské zoo mohou těšit z opožděných vánočních dárků v podobě neprodaných ...Celníci šlapou hazardu na paty

Krimi zprávy

08/11 12:32 - Jedenáct zkontrolovaných provozoven, 46 zadržených „výherních automatů“, dva svazky klíčů k zařízením a hotovost ve výši 6560 korun, ...Rusko je pro české firmy přes nelehkou geopolitickou situaci stále atraktivní

Podnikání - Brno

08/11 10:59 - Ruský trh se postupně mění, přesto na něm mají české firmy i přes nelehkou geopolitickou situaci dobré příležitosti k uplatnění. Výhodou ...
Jít na začátek stránky