DÍVKA TÝDNE č.41: Veronika K. (18)


23:59 - 31.07.2011    Mapa OstravaMoravskoslezský krajregion Ostrava

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Zuzana Stavinohová - Dívka týdne č.41 - Veronika K.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,31 Počet: 3090

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Jednačtyřicátou v pořadí je osmnáctiletá Veronika z Ostravy, která v současné době studuje na střední zdravotnické škole v Ostravě. "Mým snem je pracovat ve zdravotnictví a pomáhat lidem," prozradila sympatická studentka své plány do budoucna.

Vizitka:

Věk: 18 let
Znamení: Býk
Výška / váha: 168 cm / 54 kg
Míry: 89 - 63 - 87
Místo bydliště: Ostrava

"Od dětství jsem se ráda fotila, parádila před zrcadlem a chtěla být modelkou. To se mi prozatím splnilo tak z poloviny. Nafotila jsem společenské účesy pro kadeřnictví, byla modelkou ve vizážistických a kadeřnických soutěžích a ve volném čase se snažím fotit," uvedla Veronika, která by se do budoucna chtěla věnovat nejen focení, ale také se zúčastnit nejrůznějších soutěží, aby získala mnoho nových zkušeností.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Vzhledově by mě určitě měl přitahovat a musel by být pro mě něčím zajímavý. Co se týče charakteru, tak by měl být především hodný a věrný. Ideální kombinací je pro mě, když je muž vtipný a zároveň v určitých situacích vážný a rozumný.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Ze všeho nejdříve mě upoutají na mužích oči a následně jejich úsměv.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Imponují mi muži, kteří umí být gentlemani. Pánský protějšek mě naopak dokáže odradit tím, když si hraje na frajera, mluví v mé přítomnosti vulgárně, neumí se chovat slušně nebo nedbá na svoji hygienu.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Byl by to anglický fotbalista David Beckham.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande bych ráda prožila v nějaké restauraci s příjemnou atmosférou nebo na pláži.

Krátký dotazník aneb mám ráda:

Tanga x kalhotky x kraťásky: Preferuji spíše kraťásky.
Podpatky x tenisky: Raději nepohodlné, ale sexy podpatky.
Minisukně x šortky: Šortky.

Oblíbené:

Motto: Život je boj.
Místo: Určitě Itálie.
Barva: Nejoblíbenějšími barvami jsou černá, růžová, béžová a tyrkysová.
Oblečení: Džíny, velké kabelky... Ráda nosím to, co je moderní a na co mám náladu.
Jídlo: Mám ráda čínskou kuchyni, popř. pizzu.
Pití: Káva, mojito, Hoegaarden nebo milk shake.
Seriál: Pretty little liars a The vampire diaries.
Film: Líbí se mi film 7 životů.
Hudba: Poslouchám skoro vše, podle nálady.
Osobnost: Americký herec Adam Sandler.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Velká cena malých zoologů 2019 v ZOO a botanického parku Ostrava

ZOO - Ostrava

13/09 08:41 - Areálem Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava se v těchto dnech pohybují stovky dětí a prověřují své znalosti z biologie i ...VideoSochy slovanských bohů v ZOO Ostrava jsou připomínkou zakládání osad a vesnic poblíž vodních toků

ZOO - Ostrava

21/08 13:37 - V Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava bylo na Cestě vody umístěno několik dřevěných soch slovanských bohů. Mají být jakousi ...Ostravská ZOO na víkend chystá Den pro antilopu Derbyho

ZOO - Ostrava

20/08 11:01 - Sobota 24. srpna 2019 bude v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava už podesáté patřit antilopě Derbyho – největší a zároveň ...15. ročník hudebního festivalu Hrady CZ se po Veveří přesouvá na Hradec nad Moravicí

Festivaly - Hradec nad Moravicí

13/08 12:52 - Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou a Veveří představí v pátek a sobotu ...Biodiverzita v Zoo Ostrava: Ochrana mokřadních živočichů a zadržování vody v krajině

ZOO - Ostrava

29/05 12:35 - Ostravská zoologická zahrada věnuje pozornost nejen chovaným zvířatům, ale v podstatě všem živočichům a rostlinám, které se na stohektarové ...
Jít na začátek stránky