Seznam přihlášených týmů na Slivaky cup 2011

1.AC Čepo Pustkovec
2.FC Dravci
3.Static Ostrava
4.Chlivaci
5.Uhlířov
6.Staří páni Dubina
7.xxxCF Ostrava
8.Sokolníci
9.SK Slezan Skřípov
10.Traktor team
11.Los Notorikos
12.Tj Čermná ve Slezsku
13.Sázkaři
14.Ani se neptej
15.Vyblité vany
16.TJ Jiskra Jančí
17.The simple team
18.Borci na konec
19.Melecký
20.Young Boys NJ

Rozlosování

Skupina A

(09:00-09:30) SK Slezan Skřípov-Borci na konec
(09:35-10:05) AC Čepo Pustkovec-Uhlířov
(10:10-10:40) Sázkaři-Borci na konec
(10:45-11:15) SK Slezan Skřípov-Uhlířov
(11:20-11:50) AC Čepo Pustkovec-Sázkaři
(11:55-12:25) Uhlířov-Borci na konec
(12:30-13:00) SK Slezan Skřípov-AC Čepo Pustkovec
(13:05-13:35) Sázkaři-Uhlířov
(13:40-14:20) Borci na konec-AC Čepo Pustkovec
(14:25-14:55) SK Slezan Skřípov-Sázkaři

Skupina B

(09:00-09:30) Los notorikos-Melecký
(09:35-10:05) Static Ostrava-Sokolníci
(10:10-10:40) Ani se neptej-Melecký
(10:45-11:15) Los notorikos-Sokolníci
(11:20-11:50) Static Ostrava-Ani se neptej
(11:55-12:25) Sokolníci-Melecký
(12:30-13:00) Los notorikos-Static Ostrava
(13:05-13:35) Ani se neptej-Sokolníci
(13:40-14:20) Static Ostrava-Melecký
(14:25-14:55) Los notorikos-Ani se neptej

Skupina C

(09:00-09:30) TJ Čermná ve Slezsku-Young boys NJ
(09:35-10:05) Chlivaci-xxxCF Ostrava
(10:10-10:40) TJ Jiskra Jančí-Young boys NJ
(10:45-11:15) TJ Čermná ve Slezsku-xxxCF Ostrava
(11:20-11:50) CHlivaci-TJ Jiskra Jančí
(11:55-12:25) xxxCF Ostrava-Young boys NJ
(12:30-13:00) TJ Čermná ve Slezsku-Chlivaci
(13:05-13:35) TJ Jiskra Jančí-xxxCF Ostrava
(13:40-14:20) Young boys NJ-Chlivaci
(14:25-14:55) TJ Čermná ve Slezsku-TJ Jiskra Jančí

Skupina D

(09:00-09:30) Traktor team-The simple team
(09:35-10:05) FC Dravci-Staří páni Dubina
(10:10-10:40) Vyblité vany-The simple team
(10:45-11:15) Traktor team-Staří páni Dubina
(11:20-11:50) FC Dravci-Vyblité vany
(11:55-12:25) Staří páni Dubina-The simple team
(12:30-13:00) Traktor team-FC Dravci
(13:05-13:35) Vyblité vany-Staří páni Dubina
(13:40-14:20) The simple team-FC Dravci
(14:25-14:55) Traktor team-Vyblité vany

Po odehrání všech utkání ve skupinách si to nejlepší osmička rozdá ve čtvrtfinále, z něhož vítězové postoupí do semifinálových bojů. Poražení semifinalisté se utkají v souboji o třetí příčku. Nejlepší dva týmy turnaje svedou ve finále souboj o celkové vítězství.

Výsledky - Slivaky Cup 2010

1. Borci na konec
2. FC Dravci
3. Top dogs
4. Jiskra Jančí
5. FC Toluen
5. Kavárna Fer@net
7. Melecký
8. Sokolníci
9. Chlívaci
10. Zlaté děti
11. Game over
12. TJ Čermná
13. XxxCF
14. Sosaurus
15. Vyblité vany