Po Heroes Gate 3, která byly koncipována jako fightshow na pozadí návštěvy Mika Tysona v Praze, a kterou Heroes Gate organizovala, přiváží Heroes Gate to nejlepší, co za daných podmínek je v Evropě možné vůbec zaplatit.

Celá dlouhá řada těch nejzvučnějších jmen z oblasti bojů MMA a K-1 zazáří právě na našem galavečeru a diváci budou mít neopakovatelnou možnost vidět naživo zápasníky, kteří vedou evropské i světové žebříčky těchto nejatraktivnějších disciplín bojových sportů. Jonas Bellstein, současná megahvězda MMA, dosud neporažená, změří své síly s gigantem evropské MMA Attilou Véghem. Několikanásobný mistr světa Tolja Hunanyan narazí na dalšího mistra světa Vlada Moravčíka. Čečen Agujev, asijský fenomén tohoto sportu, bude zápolit s Matúšem Leinzem. Přijedou tvrdí a nesmlouvaví seveřané a samozřejmě se představí celá česká elita.

Heroes Gate 4 bude jako vždycky ohromující podívaná, která zvedne Prahu do těch největších bojovnických výšin. Ceny pěti druhů vstupenek se pohybují v rozmezí 300 Kč až 5000 Kč.

INFORMACE O AKCI:

  • Heroes Gate 4: Galavečer profesionálního MMA and K1
  • KDY: 23.6.2011 od 18:30 hodin
  • KDE: Arean Sparta, Podvinný mlýn, Praha 9
  • VSTUPNÉ: 300 Kč - 5.000 Kč v prodejní síti TICKETSTREAM nebo v KUTIL GYM (Táboritská 24, Praha 3)