Važení čtenáři,
dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s 10. výročím spuštění našeho portálu pro Vás po mnohaměsíčních přípravách a vývoji chystáme v průběhu měsíce srpna 2019 rozšíření našeho zpravodajství.
Děkujeme za Vaši přízeň. ×

DÍVKA TÝDNE č.34: Žaneta M. (24)


23:45 - 12.06.2011    Mapa Františkovy LázněKarlovarský krajregion Cheb

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Fotoarchiv: Žaneta M. - Dívka týdne č.34 - Žaneta M.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,22 Počet: 3513

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Čtyřiatřicátou v pořadí je čtyřiadvacetiletá Žaneta, která pochází z Františkových Lázní, odkud se vydala studovat do Chebu, aby následně skončila v Německu, kde žije již tři roky.

Vizitka:

 • Věk: 24 let
 • Znamení: Váhy
 • Výška / váha: 169 cm / 57 kg
 • Míry: 90 - 64 - 92
 • Místo bydliště: Původně Františkovy Lázně (nyní žije v Německu)

Čtyřiadvacetiletá Žaneta se ihned po skončení studia začala věnovat práci v casinu, kde působila jako krupiérka. Zde se seznámila se svým nynějším přítelem, s nímž se přestěhovala do Německa, kde žije tři roky.

Po stejnou dobu se věnuje také fotomodelingu, který je koníčkem a zdrojem obživy této krásky. "Díky mé práci jsem měla možnost procestovat mnoho zemí, poznat řadu zajímavých míst a lidí. Hlavně jsem se ale dokázala osamostatnit a vím, že jediné nač se mohu spolehnout, jsem já sama," uvedla Žaneta, která ve volném čase ráda odpočívá, relaxuje a jako každá žena nakupuje. Za svůj největší úspěch považuje především vítězství v soutěži Miss Maxim 2010. Za sebou má rovněž řadu focení, např. pro již zmiňovaný Maxim nebo FHM, Playboy aj.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Vysněný muž musí mít něco, čím mě na první pohled zaujme, tzn. charisma, sebevědomí... Co se týče vzhledu, tak mám ráda spíše jižní typy - tmavě hnědé až černé vlasy, tmavé oči, opálený... Vítám také sportovní postavu, avšak ne přehnané svaly, to už poté spíše odrazuje. Určitě by měl být upřímný, tolerantní a musí to být osobnost, která si stojí za svým a jde z ní respekt.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Nelze říct, že bych byla zaměřená na určitou partii, spíše zhodnotím muže jako celek. Každopádně nejčastěji se koukám na úsměv, účes a poté zadek. (smích)

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Imponují mi sebevědomí muži, kteří ví, co chtěji a jdou si za tím. Naopak mě zcela jistě odradí vtíravost, neodbytnost a nesnáším, když se muž před ženou ponižuje.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Byla by to Andrea Teodora nebo Nicole Scherzinger.

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Asi bych volila nějakou klasiku, tzn. nějakou procházku nebo večeři v nějaké příjemné restauraci.

Krátký dotazník aneb mám ráda:

 • Tanga x kalhotky x kraťásky: Preferuji jednoznačně tanga.
 • Podpatky x tenisky: Volím rozhodně podpatky.
 • Minisukně x šortky: Když podpatky, tak k nim určitě minisukně.

Oblíbené:

 • Motto: Narodil ses jako originál, tak neumírej jako kopie.
 • Místo: Je jich mnoho, ale líbí se mi španělská Barcelona.
 • Barva: Nejoblíbenější barvou je zlatá.
 • Oblečení: Nejraději nosím něco sexy a vyzývavého.
 • Jídlo: Sushi nebo steak.
 • Pití: Martini, bílé víno nebo B52.
 • Seriál: Na seriály se vůbec nedívám.
 • Film: Líbí se mi film Twilight.
 • Hudba: Trance, R´n´B... Andrea Sahara, Usher, Rihanna, Deadmau5, Adam Lambert.
 • Osobnost: Nemám žádný vzor, ale obdivuji ženy jako Andrea Teodora, Jessica Burciaga nebo Nicole Scherzinger.

Do fotogalerie byly použity snímky ze soukromého archivu Žanety M.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Populární Kalibra Action bál poprvé v novém kabátě

Kulturní události - Karlovy Vary

04/12 22:32 - Letošní oblíbený ples v Karlových Varech se konal nově v Národním domě Ambassador, a tak se secesní historická budova proměnila ve ...Scooter přiveze do Karlových Varů speciální předvánoční nadílku

Koncerty - Karlovy Vary

22/11 06:36 - Příznivci taneční muziky a všichni ti, kdo se rádi a dobře baví, budou mít letos v Karlových Varech Vánoce o něco dříve. V pátek 16. ...Litvínov prohrál v Karlových Varech, do čela baráže se posunula pražská Slavia

Extraliga - Karlovy Vary

05/04 20:50 - Hokejisté Karlových Varů přivítali ve čtvrtém kole baráže o Tipsport extraligu Litvínov a po vítězství v poměru 3:2 se dotáhli zpět ...Po obdržení financí s kupujícími přestal komunikovat a zboží nedodal

Krimi činy - Cheb

08/03 10:10 - Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 43letého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu Podvod.V karlovarském Grandhotelu Pupp se konal desátý ročník Kalibra Action bálu

Kulturní události - Karlovy Vary

30/11 10:30 - Během večera zazpívala Petra Janů, duo Kamélie, skupina Abba Stars, Jaroslav Uhlíř, Peter Nagy a mnoho dalších. Letošním zlatým hřebem ...
Jít na začátek stránky