Iniciátorkou tohoto nápadu byla kadeřnice Veronika Stará. Také ona kvituje spolupráci s mladou blondýnkou. "S Dominikou byla skvělá spolupráce. Myslím si, že se k ní hodí jakýkoliv styling a nejen růžová barva jí sluší. Navíc mám pocit, že jí sedí snad všechny možné účesy," nešetřila chválou na adresu Dominiky její kadeřnice.

Ta si pro tuto příležitost vybrala ke spolupráci Lucii Konečnou, která se postarala o celkovou vizáž + styling a fotografa Romana Růžanského. Třiatřicetiletý fotograf z Karviné fotí především portréty a fashion. Kromě Dominiky Myslivcové spolupracoval například také Českou Miss 2011 Jitkou Nováčkovou.

"Focením se zabývám od dubna 2008. Doposud jsem fotil převážně kamarádky, missky a modelky. Prozatím je focení spíše mým koníčkem, avšak rád bych v budoucnu fotil pro profesionální modelingové agentury. Mezi mé vzory patří profi módní fotografové z celého světa, jejichž tvorbu sleduji a snažím se od nich přiučit," uvedl autor těchto povedených snímků, který se na setkání s mladou atraktivní blondýnkou velmi těšil. "Dominika je skvělá a na svůj věk velmi zkušená modelka, u které je vidět, že si focení užívá a snaží se do fotek dát maximum. Během celého dne byla navíc legrace, takže spolupráci si nemůžu vynachválit."

A jak si užívala focení těchto snímků samotná Dominika? "S Romanem jsem spolupracovala poprvé, ale musím se přiznat, že celé focení bylo ve velmi uvolněné a příjemné atmosféře. Konečným výsledkem jsou hezké fotky, se kterými jsem moc spokojená. Fotili jsme v exteriéru na třech různých místech, ale nejkrásnější fotky vznikly v podchodě na Karolíně, kde i přes spoutu nejrůznějších diváků vznikly hezké záběry," přidala své hodnocení Dominika Myslivcová - nová tvář kadeřnice Veroniky Staré pro rok 2011.

Nově jsme také na facebooku: Přidat se můžete - ZDE -: