Ceny budou nastaveny tak, že Parking C (krytý a hlídaný nejblíže k terminálům) bude vždy se slevou 5% oproti standardnímu ceníku. Parking D (krytý a monitorovaný, vzdálený 7 minut chůze nebo jednu zastávku autobusem MHD) nabídne ceny např. týden již od 750 Kč. Ceny jsou flexibilní a odvíjejí se od času objednání (čím dříve, tím lépe) a od poptávky o dané parkoviště. 

Zákazník si vybere na webové stránce www.prg.aero datum a čas příjezdu a datum a čas odjezdu a systém mu nabídne možnost vybrat si z nabídky parkování. Ta je strukturovaná a obsahuje základní informace o parkovišti, cenu nebo třeba i dobu přesunu z parkoviště do terminálů letiště a dále také přehlednou mapu. Po vyplnění rezervačního formuláře a zaplacení parkovného se cestujícímu zobrazí potvrzení s čárovým kódem, které je zapotřebí vytisknout. Ten při příjezdu na letiště načte pomocí speciální čtečky u vjezdu na vybrané parkoviště. Na základě platného kódu mu parkovací stojan vydá výjezdový lístek, který poté použije při odjezdu. Pro zájemce jsou i nadále k dispozici doplňkové služby jako je mytí vozidla či bezplatná úschova příslušenství po dobu dovolené či služební cesty.

Stejný parkovací systém využívají mimo jiné i letiště v Dublinu, Kodani, Amsterdamu či Bristolu. 

Od začátku května navíc získá každý člen věrnostního programu OK plus za svou rezervaci parkování na Letišti Praha přes internet odměnu v podobě připsaných mílí. Své naspořené míle může také utratit za parkování na Letišti Praha.