Tradiční otázka na úvod. Přihlásila ses do České Miss 2011 sama nebo to má na svědomí někdo jiný?

Příhlásila jsem se sama. I když mě dlouho přemlouvali kamarádi, nedala jsem si říct, pak jsem ale měla tu možnost zahrát si právě v reklamě na Českou Miss a tam jsem začala poprvé uvažovat o tom, že bych to také zkusila. Nakonec jsem se přihlásila asi tři dny před uzavíráním přihlášek.

Co vše jsi od této soutěže očekávala?

Doufala jsem, že se mi splní můj sen. Chci se totiž více věnovat modelingu. Dělám ho už dlouho, ale zatím to byly spíše přehlídky v mých rodných Českých Budějovicích nebo v obchodních centrech. Splnila se mi opravdu všechna očekávání, takže jsem spokojená.

Kdo všechno Tě byl podpořit přímo v publiku?

Mamka, taťka, bráška a přítel.

Vypadalo to, že si celý večer užíváš. Obávala ses vůbec některé z disciplín?

Taky že užívala, a moc. Brala jsem to jako takovou generální zkoušku na obyčejnou přehlídku a vůbec se nestresovala. Jediný strach jsem měla z toho, že se při představování přeřeknu, ale když se mi to poté bez problémů povedlo, tak už jsem neřešila vůbec nic.

Měla jsi Ty osobně nějakou favoritku na vítězství nebo jsi věřila především ve vlastní úspěch?

Vůbec jsem v sebe nevěřila, kdokoliv se může zeptat mého okolí. Pořád jsem doufala, že bych mohla vyhrát třeba Miss Posluchačů, protože vím, že mamka rozposílala e-maily přátelům, aby pro mě hlasovali na internetu, ale když mě nevyhlásili, tak jsem si říkala, že se nedá nic dělat, ale stejně si to užiju až do konce. Těžko říct, jestli jsem měla vlastní favoritku. Znám holky v úplně jiném světle, takže bych si spíše přála, aby těch titulů bylo víc, protože holky by si zasloužily se umístit.

Na co nejraději z celé soutěže vzpomínáš, resp. nač určitě jen tak brzo nezapomeneš?

Vzpomínám na Mexiko, tam bylo krásně. Nebyla to sice dovolená v pravém slova smyslu, protože jsme musely samozřejmě natáčet medailonky a fotit, ale i tak jsme nějaký ten čas pro sebe měly. Bylo to úžasné.

Tušíš alespoň přibližně, kolik gratulací jsi po svém vítězství dostala?

Gratulace se rozdělily do dvou skupin – těch těsně po finále (asi 100 SMS zpráv a 100 zpráv na Facebooku) a ten zbytek od kamarádů a lidí, kteří čekali, až ta první vlna poleví a napsali třeba tři dny poté. Těch bylo mnohem víc. Paradoxně jsem ale stihla odepsat na obě vlny až v průběhu tohoto týdne. Mám pořád nějaké resty, neboť chodí stále nové gratulace.

Zvítězila jsi v České Miss, což bude velký zásah do Tvého života. Na co se nejvíce těšíš a z čeho máš naopak největší obavy?

Užívám si to teď, protože mám spoustu práce, což musím zaklepat. Nebojím se prozatím ničeho, bulvár holt beru s rezervou a vím, jak to chodí, takže myslím, že mě nic nepřekvapí.

Zmínila jsi bulvár. Myslíš, že jsi na něj připravená? 

Určitě ano, mám za sebou mediální tréninky a také dost rozhovorů. Už se o mně napsala spousta nepravd, ale s tím člověk nic neudělá. Pro mě je hlavní, že moji blízcí ví moc dobře, jak to je.

Věřím, že úplně každý se Tě ptá na to, jak dlouho vydržíš se svým přítelem. Já se zeptám tedy jinak. Co myslíš, že bude potřeba udělat pro to, aby jste spolu fungovali úspěšně i v dalších letech? 

Určitě na sebe budeme mít méně času, protože to bude složitější, vzhledem k tomu, že já budu pravděpodobně na škole v Praze a Marek bude pracovat v Českých Budějovicích. Nicméně už teď jezdí do Prahy se mnou, takže si myslím, že by neměl být nějaký větší problém. Marek je strašně statečný, obdivuji ho, jak to všechno zvládá.

Díky vítězství v České Miss se nyní budeš pohybovat v jiném okruhu lidí. Nebojíš se nových "rádoby" přátel?

Nebojím, počítala jsem s tím. K sobě si tudíž připustím lidi až po nějaké době, co si je „oťukám“. Navíc mám pořád spoustu přátel, kteří mě podporovali ještě před soutěží, takže vím, na koho se můžu s jistotou obrátit.

Na závěr odbočím od soutěží miss. Byla jsi vždy blond nebo jsi vyzkoušela i jinou barvu vlasů?

(směje se) Jsem přírodní blondýnka, i když je fakt, že v posledních letech přírodě trošku chemicky pomáhám. Už jsem byla dokonce dvakrát zrzavá a moc mě to bavilo.

Dělala jsi hostesku při hokejových zápasech v Českých Budějovicích. Co říkáš na letošní umístění Mountfieldu a nebude ti tato práce chybět?

Přiznám se, že jsem letos hokej vůbec nestihla sledovat, bylo toho fakt hodně… Určitě mi ta práce chybět bude, měly jsme tam super kolektiv, navíc i stálé návštěvníky, na které jsme se těšily. Všichni byli strašně fajn, proto doufám, že se tam ještě někdy podívám.

Děkuji za rozhovor.