Dominika byla třetím hostem tohoto dílu, když na sedačce doplnila herečku a zpěvačku Dorotu Nvotovou a urologa Jana Dvořáčka. Klidně bychom se vsadili, že když tato mladá blondýnka usedala na proslulou červenou sedačku, tak málokdo z přítomných diváků tušil, kdo to vlastně Dominika Myslivcová je. Přesto na nich bylo vidět, že tato atraktivní slečna pro ně byla příjemným zpestřením celého večera.

Zpočátku byla sice Dominika evidentně nervózní a do přílišné diskuze se s ostříleným moderátorem raději nepouštěla, postupem času ale každým slovem získávala větší jistotu a nejednou se s Krausem pustila do rozsáhlého dialogu.

Hned na úvod celého povídání se moderátor do této mladé slečny opřel s narážkou, že se jí líbí, když může někomu radit a v tomto duchu se nesla značná část této debaty. Během chvilky se totiž změnila v poradnu v přímém přenosu.

Mladá slečna radila o desítky let staršímu moderátorovi, jak sbalit holku a o zábavné momenty tak rozhodně nebyla nouze. "Na holku musíte být především milý," uvedla Dominika jako svou nejdůležitější radu. "To já jsem vždycky a častokrát to k ničemu nevedlo vůbec," oponoval pobaveně Kraus.

Dominika Myslivcová v Show Jana Krause na Primě, Zdroj: Youtube.com/Prima TV

Poradnu v podání Dominiky narušil okamžik, kdy mladé blondýnce, která tentokrát nepřišla ve své oblíbené růžové barvě, dělal neplechu mikrofón, umístěný přímo v jejím výstřihu. Pohotová asistentka přiběhla mikrofón upravit, což Jan Kraus pohotově okomentoval: "Tak to udělejte, já už to od příště budu rovnat sám."

V dalším průběhu přišla řeč na vztahy. Dominika v přímém přenosu dala šanci všem svým nápadníkům, když moderátorovi sdělila, že v současné chvíli nemá partnera. Vztahy poté vystřídaly informace o škole, focení, nakupování či tancování. Především poslední téma Jana Krause evidentně zaujalo. Dominika prozradila, že sedm let tancovala disco dance a show dance. "Disco dance a show dance? Moje disciplíny," odboural Kraus svou hláškou všechny přítomné diváky.

Celá konverzace nakonec trvala necelých 14 minut a diváky evidentně zaujala, neboť ihned po skončení pořadu raketově stoupla sledovanost webu www.dominikamyslivcova.cz . Nechme se tedy překvapit, kde dále se Dominika objeví a kam až bude její popularita stoupat.