MGM agency je na trhu poměrně krátkou dobu – od roku 2009, ale její zakladatelky, shodou okolností obě Magdaleny, se v oboru pohybují již po několik let. Zatímco Magda Chládková sbírala zkušenosti jako modelka, tak její jmenovkyně Klodnerová stojí na druhé straně fotoaparátu, tedy coby fotografka. Agentura tak kromě zprostředkování hostesek a modelek nabízí i fotografické služby.

Oběma dámám se během svého působení v této oblasti podařilo získat jméno jakožto seriózní agentura, k níž se klienti rádi vrací. Jak se shodnou obě majitelky, je to ta nejlepší satisfakce za práci, když vidí, že dívky i klienti jsou spokojení. "Spolupráci s námi si klienti chválí doporučují nás dále, což nás samozřejmě velmi těší," shodují se obě zakladatelky, které vzápětí dodávají: "Do budoucna plánujeme kromě zajištění hostesek více expandovat do modelingu a reklamy."

"Všechny naše hostesky jsou pečlivě vybírány a každá z dívek prošla osobním vstupním pohovorem a mají s námi uzavřenou smlouvu. U všech jsou kladeny ty nejvyšší nároky na profesionalitu, samostatnost, úroveň jednání a většina z dívek hovoří alespoň jedním světovým jazykem," dodávají zakladatelky závěrem našeho povídání.