Zápas sice začal aktivněji hostující tým, ale poprvé se radovali pražané, když se v 6. minutě prosadil ze standardní situace Jedlička. Sokol měl několik šancí na vyrovnání, ale ujala se až akce Ďopana, který vyvezl balónek od vlastní brány, dostal se k pravému mantinelu a přesnou střelou k protější tyči překonal domácího brankáře Mücka.

Druhá třetina přinesla florbalovou nudu. Pardubičtí sice drželi míček více na svých hokejkách, ale zdlouhavá a komplikovaná rozehrávka znamenala, že se do nebezpečných příležitostí před branku soupeře prakticky nedostávali. Bohemians na tom nebyli o mnoho lepé, za celou třetinu vystřelili pouze čtyřikrát, bohužel dvě z těchto střel skončily v pardubické síti. Nejprve se před polovinou utkání prosadil Šimek střelou z otočky a minutu před koncem prostřední části hry byl úspěšný tentýž hráč, když šikovně usměrnil nahození Kuberta – 3:1.

Do třetí třetiny vstoupili hosté opět aktivněji, ale koncovka byla jejich největším problémem v tomto utkání. Naopak na druhé straně dostali pražané výhodu trestného střílení, které s jistotou proměnil Jedlička a se Sokolem to nevypadalo dobře. Až ve 48. minutě se pardubičtí dočkali, když Volkov pohotovou střelou backhandem zaznamenal svůj premiérový extraligový gól – 4:2. V poslední desetiminutovce se Sokol nejprve ubránil oslabení, poté se mu nevyvedla vlastní přesilovka a tak přišla na řadu hra bez brankáře. V ní našel Ďopan křížnou přihrávkou Bahníka, který snížil na rozdíl jediné branky, do konce třetí třetiny zbývalo 44 vteřin. I v nich hosté Bohemians zmáčkli, vytvořili si ještě jednu gólovku, ale stejně jako v minulém kole nakonec odešli poraženi 3:4.

Další utkání odehrají florbalisté pardubického Sokola v rámci 22.kola v duelu  M&M reality Sokol Pardubice – TJ JM Chodov v neděli 6.13.2011 od 13:00 (Nafukovací hala V Ráji – Dukla).

FBŠ Bohemians Praha - M&M reality Sokol Pardubice  4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Sestava Sokola: Vítek – Kosejk, Ďopan, Šťastný, Svoboda – Veselý, Bahník, Brychta, Vacík, Volkov, Teichman, Vichr, Jelínek, Janeček

• 60. Bahník (Ďopan)            4:3

Diváků: 86, Střely na branku: 25:21, Vyloučení: 1:1, Využití: 0:0, Oslabení: 0:0, Rozhodčí: Sýkora, Dolanský