Za Lumberjack nastoupili tři závodníci a samotný trenér Kamil Rozsypal. Jako první se vydal do ringu Petr Klepáč, na kterého čekal premiérový souboj v thajském boxu. Klepáč si vedl výborně, a to především v závěrečném třetím kole, ve kterém dosáhnul na konečnou remízu, s níž panovala v týmu všeobecná spokojenost.

Ve druhém zápase se předvedl rovněž v thajském boxu trenér Kamil Rozsypal, který v něm zúročil letité zkušenosti a zcela jasně vybodoval svého polského soupeře.

Jako třetí nastoupil za Lumberjack Lukáš Husták, pro kterého to byla rovněž premiéra v thajském boxu. Oproti debutujícímu Klepáčovi však tento souboj alespoň k remíze nedovedl a svému protivníkovi nakonec podlehl na body.

Jako poslední se představil v klasickém boxu Dalibor Černý, jenž v předchozích pěti duelech za Lumberjack vyhrál. Tentokrát však narazil na velmi silného protivníka, se kterým si v konečném součtu nedokázal poradit a podlehnul mu na body.

Borci z Lumberjacku Bílovec si tak připsali jednu výhru, ke které přidali remízu a dvě porážky na body. Za své výkony se svěřenci Kamila Rozsypala rozhodně stydět nemusí a už nyní jsou nažhaveni na další boje. Ty budou následovat ve 2. kole Textron amatérské ligy v Thajskem boxu, které se koná 27. února 2011, opět na půdě AKADEMIE & BELLICUS GYM v Šumperku.

TEXTRON liga CMTC 2011 je předepsána na devět základních kol a jedno finálové kolo. V každém měsíci se uskuteční na předem vypsaných místech jedno kolo TEXTRON ligy CMTC 2011. Desáté finálové bude dne 21. října 2011 součást prestižní akce pod názvem GRAND PRIX PEPA v Opavě, kde se uskuteční již 33. ročník.