Jak informoval mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal událost se stala krátce po jedné hodině v noci na silnici č. 21 u Františkových Lázní na Chebsku. Družstvo z chebské stanice hasičů muselo hydraulickými vyprošťovacími nástroji odstřihnout všechny čtyři dveře převráceného auta Audi A3 s německou poznávací značkou. Třem z vyproštěných mužů už nedokázali záchranáři pomoct, řidiče auta transportovala sanitka na oddělení ARO chebské nemocnice. Hasiči na místě po ukončení záchranných prací dál osvětlovali prostor kolem nehody pro potřeby vyšetřování policie, zároveň zajišťovali protipožární zabezpečení.

Příčinu nehody vyšetřuje policie, podle prvních zpráv z místa nehody začal řidič osobního auta odbočovat vlevo ve chvíli, kdy už ho kamion předjížděl.

Jen o několik metrů dál od místa nehody připomíná kříž u silnice smrtelnou nehodu motorkáře, která se zde stala před dvěma roky. O dalších několik desítek metrů dál pak v polovině října loňského roku zemřela po dopravní nehodě dvou osobních aut řidička jednoho z vozidel.

V letošním roce byla tato událostí první smrtelnou dopravní nehodou, při které hasiči zasahovali. Během včerejšího dne hasiči vyjížděli k dalším dvěma dopravním nehodám, kdy se osobní auto převrátilo na střechu. V Otovicích na Karlovarsku a u Velké Hleďsebe na Chebsku nebylo nutné zraněné řidiče vyprošťovat, na místě je ošetřila záchranná služba.