Akce ke každé zakoupené letence parkování na hlídaném parkovišti u pražského letiště až na 7 dní zdarma platí do odvolání pro letenky s odletem z Prahy zakoupené od 20. 1. 2011. GO parking přitom nabízí komfortní parkování na hlídaném parkovišti s odvozem zdarma od zaparkovaného automobilu až ke vchodu do příslušného odletového terminálu. Zákazník nemusí absolvovat cestu pěšky mezi parkovištěm a terminálem – ve sněhu a v nepřízni počasí.

POPIS PARKOVÁNÍ NA GO-parkingu.

Příjezd na parkoviště:

  • Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Non-schengen, Terminál 2 – Schengen) odbočí cestující při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již je vidět areál parkoviště GO parking (cca 400 m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E.

  • Při vjezdu na parkoviště zákazník pouze přiloží parkovací šek přímo k parkovacímu stojanu a otevře se vjezdová závora.

  • Parkovací šek si zákazník ponechá u sebe. Po příletu se jím prokáže řidiči minibusu GO parking, který jej přiveze zpět na parkoviště k jeho zaparkovanému vozu. 

Odjezd z parkoviště na letiště:

  • Ihned po příjezdu minibus GO parking zaveze zákazníky během několika minut (obvykle 3–5 min.) k odletové hale letiště Praha–Ruzyně, Terminál 1 – Non-schengen, Terminál 2 – Schengen. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdyby zákazníci zaparkovali přímo na letišti a šli k terminálům pěšky.

Po návratu zpět, na letišti v Praze:

  • Po příletu se zákazník prokáže řidiči minibusu GO parking parkovacím šekem a ten jej přiveze zpět na parkoviště k jeho vozu. Po vyzvednutí zavazadel stačí přitom jenom zavolat na telefonní číslo +420 722 730 a minibus přijede k terminálům.

Odjezd z parkoviště: 

  • Při výjezdu zákazník přiloží parkovací šek a závora se otevře. Parkovací šek dokládá, že je parkování uhrazeno.