DÍVKA TÝDNE č.14: Veronika D. (26)


23:45 - 23.01.2011    Mapa StrakoniceJihočeský krajregion Strakonice

Sdílej článek: Sdílet článek na Facebooku Sdílet článek na Google+ Sdílet článek na TwitteruZdroj: Veronika D. - Dívka týdne č.14 - Veronika D.


Hodnocení dívky: Líbí se mi ‹ 1 2 3 4 5 › Nelíbí se mi    Známka: 0,31 Počet: 2849

Známkování jednotlivých dívek probíhá jako ve škole. Známka 1 je nejlepší, známka 5 nejhorší.


Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka krásných dívek s názvem „Dívka týdne“. Každý víkend na Vás na našem webu čeká nová kráska, která by měla potěšit nejen pánské oko. Čtrnáctou v pořadí je šestadvacetiletá Veronika, která bydlí ve Strakonicích, kde také pracuje jako asistentka ředitele ve firmě, zabývající se automobilovým průmyslem.

Vizitka:

Věk: 26 let
Znamení: Býk
Výška / váha: 170 cm / 56 kg
Míry: 90 - 67 - 90
Místo bydliště: Strakonice

Mezi záliby této 170 centimetrů vysoké brunetky patří hlavně fotomodeling, cestování, hudba, zvířata a angličtina. "S fotomodelingem jsem začala před 8 lety. Prošla jsem také několika soutěžemi miss - např. miss jižních Čech, miss Příbramska, Tvář ČR, Paparazzi face aj. Díky těmto soutěžím jsem poznala hodně nových lidí a získala mnoho zkušeností," uvedla na toto téma Veronika, která ve svém volném čase dělá také hostesku a občas i módní přehlídky. Kromě toho všeho také natáčela reklamu pro TV a nafotila fotografie pro časopis Paparazzi.

Rozhovor:

Jaký by měl být Tvůj vysněný muž?

Můj vysněný muž by měl být vysoký (určitě vyšší než já), měl by mít hnědé krátké vlasy, zelené oči a sportovní postavu. Musí to být osobnost. Ohledně vlastností - věrný, hodný, vtipný, společenský. Nesnáším u mužů žárlivost a lež.

Které partie Tě na mužích zaujmou nejvíce nebo jako první?

Jako první mě u mužů zaujmou oči, poté celkově postava.

Čím Ti protějšek bude zaručeně imponovat a čím Tě naopak stoprocentně odradí?

Imponují mi muži, kteří ví, co chtějí. Dále se mi líbí, když je muž galantní. Naopak mě odradí, pokud je navenek vidět, že o sebe nepečuje - např. špinavé ruce či zápach potu - to mě zaručeně odradí. Jinak celkově nemám ráda chlapy, kteří si hrají na něco, co nejsou.

Kdybys měla možnost povečeřet s nějakou osobností, kdo by to byl?

Sylvester Stallone (před třiceti lety). (smích)

Kde bys ráda prožila ideální rande?

Ideální rande bych si představovala s vysněným partnerem - při západu slunce, někde na pláži, u moře. To by byla romantika...

Krátký dotazník aneb mám ráda:

Tanga x kalhotky x kraťásky: Preferuji jednoznačně tanga.
Podpatky x tenisky: Volím spíše podpatky.
Minisukně x šortky: Raději si obléknu minisukni.

Oblíbené:

Motto: Nikdy neříkej nikdy.
Místo: Moje postel.
Barva: Nejoblíbenější barvou je modrá.
Oblečení: Mám ráda spíše elegantní styl.
Jídlo: Nejvíce si pochutnám na špagetách nebo pizze.
Pití: Whisky Cream nebo ananasový džus.
Seriál: Ráda se podívám na Simpsonovi.
Film: Nedávno se mi líbila komedie Dům za všechny prachy.
Hudba: Rock, pop nebo dance.
Osobnost: Oblíbenou osobností je určitě Tereza Maxová.

Klíčová slova: Regiony ČR, Dívka týdne, magazín
Zdroj: Regiony ČR
DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha | Praha | Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Jihomoravský | Brno - město | Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...Rinat je značka exkluzivního brankářského vybavení vyráběného v Mexiku | Rinat Česká republika

Dívka týdne - SOUBOJ: Zvolte vítězku duelu

Dívka týdne

17/10 22:52 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil v říjnu loňského roku svou nabídku MENU o velmi oblíbenou rubriku. Stala ...DÍVKA TÝDNE č.50: Denisa Ch. (22)

Dívka týdne - Praha

02/10 23:58 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.49: Tereza J. (23)

Dívka týdne - Praha

25/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.48: Nela S. (21)

Dívka týdne - Brno

18/09 23:59 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...DÍVKA TÝDNE č.47: Eva K. (29)

Dívka týdne - Liberec

11/09 22:55 - Zpravodajský a informační portál www.regionycr.cz rozšířil svou bohatou nabídku MENU o další zajímavou rubriku. Stala se jí přehlídka ...
Autosalon Dědik S.r.o. Kunín

Vyřiďte doma, že SPOLEKTIV vydává třetí album. Turné zahájí v Českých Budějovicích

Koncerty - České Budějovice

08/10 17:23 - Jihočeská multižánrová kapela Spolektiv přichází po třech letech s novým autorským albem Vyřiďte doma. V pestré směsi šestnácti nových ...Muž ze Strakonic si díky internetovým podvodům přišel na téměř sto tisíc korun

Krimi činy - Strakonice

06/04 10:10 - Z přečinu podvodu policisté obvinili čtyřiadvacetiletého muže ze Strakonic, který prostřednictvím internetových portálů inzeroval nabídky ...V domácím prostředí neměla mladá žena klid, obávala se o svůj život

Krimi činy - Písek

18/03 12:12 - Na policisty se obrátila mladá žena z Písecka, jež se obávala o svůj život a zdraví. V domácím prostředí, kde by měla nalézat klid, ...Zloděj se vloupal do domu v obci Chyšky, odnesl si peněženky a šperky

Krimi činy - Chyšky

14/03 10:10 - Škodu za více než 120 000 korun způsobil zloděj, který se během sobotního podvečera až večera vloupal do domu v obci Chyšky.Šestatřicetiletá řidička měla v dechu téměř dvě promile alkoholu, čeká ji soud

Krimi činy - Volary

08/03 12:12 - Volarští policisté sdělili podezření 36leté ženě z Prachaticka z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
Jít na začátek stránky