Soupisku zadních řad „Kohoutů“ doplní dva hokejisté. Už v pátek trénoval s táborským celkem nejproduktivnější pelhřimovský obránce Adam Rašner. Dvaadvacetiletý hráč má za sebou zajímavou hokejovou minulost – už v dorosteneckém věku odešel na zkušenou do slovenské Žiliny, kde odehrál za juniorku a dorost celkem 148 utkání. Poté zamířil do Pelhřimova a stal se jednou z hlavních postav jeho defenzívy. K těm se počítá i další potencionální host v táborském celku, dvaatřicetiletý Michal Roháčik, který už posbíral četné prvoligové zkušenosti z působení v Havlíčkově Brodě a v Třebíči.

Nově mohou táborští fandové vidět v akci také pětadvacetiletého Tomáše Plachého. Subtilní útočník patří v posledních druholigových sezonách k výrazným tahounům a nejlepším střelcům pelhřimovského útoku. Hodně mu svědčí spolupráce s Janem Hrbatým, který už se letos v táborském mužstvu kratičce mihl. Nejvýrazněji bodující a hravý forvard Spartaku posbíral v letošních 23 zápasech Pelhřimova 36 bodů za 18 branek a stejný počet gólových přihrávek. Pátým jménem v seznamu pasažérů na trase Pelhřimov – Tábor je Pavel Suk. Třiadvacetiletý útočník se s druhou nejvyšší soutěži dokonale seznámil v dresu jihlavské Dukly. Momentálně ale laboruje se zraněnou rukou a případná premiéra v táborských barvách se odkládá na neurčito.

Jak už bylo avizováno, Rašner s Plachým by měli být v Táboře připraveni už pro zápas s Třebíčí, Hrbatý a Roháčik se mají zapojit do přípravy Jihočechů v pondělí.

Dodejme, že s tradičním číslem 26 na zádech vyrukuje na třebíčské hokejisty také navrátivší se slovenský obránce Jozef Lukáč.