Tomáši, jak hodnotíš vaše účinkování v nadstavbové části?

Důležité je že jsme se tam vůbec dostali. Zápasy v nadstavbě je pro nás obrovská zkušenost myslím že pro nás to je výborná příprava na play off.

V Praze jste obě utkání prohráli, jak bys je zhodnotil?

Zápasy v Praze byli po vánoční přestávce a myslím že na hře to bylo znát. Určitě nám hodně chyběl trenér Jenáček, který plnil povinnosti v áčku. Myslím že na oba dva týmy jsme měli, ale hrubými chybami nám oba zápasy utekly. Není možné, aby v kategorii staršího dorostu inkasoval extraligový tým tři góly ve vlastních přesilovkách během dvou zápasů.

„Doufám, že přejdeme přes první kolo a pak už čím výše tím lépe,“ říká k ambicím staršího dorostu jeho největší opora, brankář Tomáš Kohn.

Play off už máte jisté, jaké máte ambice?

Co se týká našich ambicí myslím, že tento rok bude lepší než minulý, doufám, že přejdeme přes první kolo a pak už čím výše tím lépe.

Váš trenér Jenáček vypomáhá i áčku, jaký je na to tvůj názor?

Dlouho se ví, že trenér Jenáček jestli není nejlepší, tak určitě patří mezi nejlepší trenéry na Vsetíně, a proto bylo jen otázkou času, kdy ho tam povolají. Myslím že on je ten který to zvedne a zachrání vsetínský hokej. Doufám, že s námi bude absolvovat co nejvíce utkání, protože nám tam opravdu chybí.