Rezervační systém Galileo

Travelport, jehož součástí je i rezervační systém Galileo, je dnes technologicky nejprogresivnější společností v oblasti cestovního ruchu a je zaveden ve 160 zemích světa. Jeho služby a produkty jsou hnacím motorem růstu cestovního ruchu v oblasti prodeje letecké dopravy, hotelových kapacit, pronájmu automobilů a mnoha dalších doplňkových služeb cestovního ruchu. V dnešní době se tak stal jedním z nejpoužívanějších a nejdůvěryhodnějších zdrojů informací a služeb pro cestovní agentury po celém světě. Jeho prostřednictvím je zajištěn kompletní servis pro širokou síť cestovních kanceláří a agentur, které mohou svým klientům nabídnout profesionální servis při plánování dovolených, zahraničních a jiných cest.

V České republice působí Galileo již více než 10 let a jeho podíl na trhu se každoročně zvyšuje. Příchodem skupiny Student Agency se bude blížit padesáti procentům. Předností Galilea Česká republika je vysoká profesionalita všech poskytovaných služeb, navíc je velmi úspěšné i ve vlastním vývoji internetových špičkových prodejních portálů a dalších technologicky vyspělých řešení.

Rezervační systém Galileo umožňuje nabídnout klientům ještě více kombinací letů pravidelných dopravců, tj. větší nabídku nejlevnějších letenek, která bude v blízké budoucnosti rozšířena o letenky nízkonákladových dopravců. Dalším benefitem je schopnost uvedeného systému garantovat cenu letenek až několik dní po jejich rezervaci (pochopitelně s ohledem na podmínky tarifu), Tím pro prodejce i zákazníka eliminuje administrativu spojenou s fakturací nedoplatků a vracením přeplatků.