Vychutnávat si tolik žádanou příchuť Coly, ale bez konzervantů a kofeinu, které zatěžují tělo? Vyzkoušejte nový Smetanový jogurt Cola od Choceňské mlékárny. Navíc uděláte něco dobrého pro své trávení nebo trávení svých dospívajících dětí. Navíc je bez lepku a je tudíž vhodný pro ty, kteří jsou alergičtí na lepek obsažený v potravinách (celiakici).

„Fakt hustej jogurt Cola“

Smetanový jogurt Cola ale není určen jen pro mladistvé. Jeho chuť ocenili v náročném testu agentury Meritum Research i dospělí. Všem je ovšem určena soutěž, která bude součástí balení jogurtů:

Každý, kdo zakoupí soutěžní balení výrobku „Smetanový jogurt Cola 150 g“ a vyplní jedinečný kód z obalu na www.chocenskamlekarna.cz, se zařadí do týdenního slosování o mp3 přehrávač Hyundai MP107 (2 GB, FM). Soutěž potrvá od 13. prosince až do konce dubna 2011.

O firmě Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s více než osmdesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. Profiluje se na trhu především v segmentu pomazánkových másel, smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V současnosti výroba zahrnuje řadu pod vlastní obchodní značkou a výrobu pro privátní značky některých  maloobchodních řetězců.

V důsledku zpřísňujících se požadavků na kvalitu a bezpečnost potravin se společnost rozhodla pro zavedení jednoho z nejvyšších potravinářských standardů, a sice IFS (International Food Standard), který každoročně úspěšně obhajuje se zařazením do nejvyššího stupně (tzv. Higher Level). Tento standard nahrazuje a rozšiřuje všechny doposud obdržené certifikace jakosti (BRC, ISO 9001, HACCP, DS 3027), je celosvětově uznávaný a akceptuje jej většina obchodních řetězců jako záruku kvalitní a bezpečné výroby potravin. Kvalita výrobků je od poloviny roku 2003 osvědčena i značkou KLASA. O nejvyšší kvalitu výrobků a spokojenost zákazníků pečuje přibližně sto pracovníků společnosti. Více na www.chocenskamlekarna.cz nebo na www.schutidotoho.cz.