Čtyřiadvacetiletá kráska už procestovala řadu zemí, tak nás zajímalo, proč právě ta dlouholetá touha podívat se do USA? "Do Ameriky, konkrétně New Yorku, jsem se chtěla podívat již mnoho let. Lákala mě její rozdílnost. Bohužel se mi k tomu buďto nikdy nenaskytla příležitost nebo jsem nesehnala stejného nadšence, který by se mnou jel," rozpovídala se Dominika na úvod a vzápětí pokračovala: "Až před měsícem jsem poznala skvělého kamaráda Dana, jenž pravidelně jezdí na Floridu a má tam spoustu českých přátel. U jedněch z nich mi akčně domluvil ubytování, takže jsem neváhala, vzala mamču a odletěly jsme. Z pracovních důvodů jsem si mohla dovolit odjet pouze na týden, ale i takto krátká doba stála za to!"

Avšak i za pár dní se dá, obzvláště za velkou louží, stihnout opravdu mnoho. "Poznala jsem Miami - jak ve dne, tak v noci, okolní města s krásnými plážemi, i nejjižnější město USA – Key West. K velké náhodě tam ve stejný den koncertovali MIG 21 s Jirkou Macháčkem, takže jsme si jejich vystoupení nenechali ujít."

Asi každý z nás si z nějaké dovolené přiveze ten největší zážitek, tak jsme se Dominiky zeptali, na co po výletu do USA nezapomene právě ona. "Poslední den jsem měla možnost poznat nejluxusnější hotelový resort v Miami – Fontainebleau. Celkem rychle jsem pochopila, proč tady tráví čas všechny celebrity. Musím se přiznat, že je to opravdu krásné místo."

A jak tedy hodnotí tato 170 centimetrů vysoká blondýnka svůj dlouho očekávaný pobyt? "Jsem ráda, že jsem si konečně mohla udělat na toto území vlastní názor. Žít tam není jednoduché, ale jako místo k dovolené se mi Florida neskutečně líbila," uvedla sympatická modelka, která se ihned po prázdninách zaměřila spíše na natáčení zahraničních reklam. "Přehlídkám a focení se věnuji i nadále, ale prioritou, přiznám se, jsou pro mě nyní hrané reklamy," dodala Dominika závěrem.