"Tento videoklip jsem točila ve spolupráci s rádiem Helax (www.helax.cz). Autorem celého projektu je ředitel tohoto rádia Mirek Pifka. Před samotným natáčením proběhly dva castingy, na kterých se vybíraly dívky, jenž měly obsadit role hlavních tanečnic. Musím se přiznat, že výběr to nebyl vůbec jednohuchý, neboť všechny holky byly šikovné. I z tohoto důvodu byl casting rozdělen na dvě kola," uvedla na úvod našeho povídání Dominika.

Choreografie a celkové režie se ujal Lukáš Ščurek alias DJ Lowa, jenž celé natáčení vedl velmi profesionálně. Pořádný kus práce odvedl také kameraman Libor Páleník, fotograf Marian Mrozek či vizážistka Michaela Adámková, která Dominiku líčila a česala. Samotné natáčení trvalo po dobu dvou dnů, neboť bylo rozděleno do dvou částí. Úvodní část se natáčela 29. května v ostravském klubu Fabric, ve kterém se nacvičovala a později tančila choreografie. Na závěr se zde ještě udělaly klubové záběry a mohlo se přejít ke druhé polovině natáčení. Ta probíhala toto pondělí v interiéru pokojíku a v nádherné bílé limuzíně. "Zde se již jednalo o celkový děj klipu. Jsem nadšená, že si se mnou nakonec zahrála i moje maličká čivava Shelly, která je vážně moc talentovaná," dodává se smíchem Dominika.

"Videoklip by měl být hotový do měsíce a sama jsem moc zvědavá, jak se nám všem podařil," pokračuje Dominika, která nám následně přiblížila další detaily. "Ve Fabricu se natáčelo od desáté hodiny dopolední až do osmé hodiny večerní, takže na všechny holky (a nejen na ně) padala poměrně velká únava. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušely, jaká to je dřina. Do toho všeho nás bolely nohy z vysokých podpatků, na kterých jsme celý den tancovaly. Večer probíhala zmiňovaná Pink párty, které jsme se samozřejmě zúčastnily a já jsem navíc hned po této akci odjížděla v 7 hodin ráno do Brna na mistrovství republiky v disco dance, takže je jasné, že únava byla obrovská." (na MČR obsadila Dominika s ostatními druhé místo - pozn. red.)

I přes veškerou únavu však panovala mezi děvčaty všeobecná spokojenost. "Natáčení jsme si myslím užily úplně všechny. Za sebe jsem ráda, že se natáčení zúčastnily i holky, které jsem měla možnost poznat také jinak, než jen prostřednictvím internetu či sociální sítě facebook. Každopádně to byla moc zajímavá zkušenost pro nás všechny a prostřednictvím portálu Regiony ČR bych všem ještě jednou ráda poděkovala."

Spoustu fanoušků zajímalo, jakým způsobem probíhal výběr holek do tohoto klipu. "Výběr holek nebyl v mé režii, ale vybíral je náš choreograf. Sešlo se nás zde na pět desítek a z této padesátky se následně vybraly čtyři hlavní tanečnice. Ostatní holky si v klipu samozřejmě zahrály také."

Prakticky každé natáčení sebou přináší nějakou tu úsměvnou historku a nejinak tomu bylo i ve Fabricu. "Celé natáčení bylo i přes únavu veselé, ale opravdu vtipné bylo, když jsme natáčeli scény na schodech u vstupu do klubu a tanečnice Simona se najednou skutálela z těch schodů dolů. Pád nevypadal nijak děsivě, ale spíše opravdu vtipně," přiblížila nám situaci rozesmátá Dominika.

Videoklip Pink však není u Dominiky jedinou novinkou. Mnohé fanoušky asi překvapí informace, že se Dominika rozhodla skončit s tancováním, ve kterém je tak úspěšná. "Je to tak, nyní se chystám na sobotní Mistrovství světa v disco dance, které se koná u nás v Ostravě, konkrétně v ČEZ Aréně. Zde budu naposled tancovat za Akcent, který jsem 7 let navštěvovala. S tancováním jsem se rozhodla skončit, takže to pro mě bude docela smutná soutěž," šokovala na závěr talentovaná blondýnka.