Ve vozidle Hyunday s maďarskou registrační značkou byli zraněni 45letý řidič, jeho manželka i dvě děti ve věku do tří let. Ze zdemolovaného auta je hasiči museli vyprostit pomocí páčidel a hydraulických nůžek i rozpěrného válce. K přístupu ke zraněným bylo nutné odstranit všechny čtyři bočné dveře. Ve vozidle hasiči nenašli dětské sedačky.

Do péče přivolaných zdravotníkům se hasičům nejdříve podařilo předat obě malé děti a pak jejich matku. K vyproštění zaklíněného řidiče museli rozpěrným válcem museli zvednout zdeformovanou palubní desku a volant. Všechny čtyři pasažéry zdravotníci převezli do nemocnice. Osmadvacetiletý řidič tahače Volvo s návěsem zraněn nebyl.

Na vozidle hasiči udělali protipožární opatření a odpojili baterii. Sorbentem na vozovce zasypali unikající provozní kapaliny. K úklidu silně znečistěné vozovky a velkého množství střepů a úlomků přivolali silničáře. Po dobu odstraňování následků nehody byla Žabovřeská ulice nejprve zcela uzavřena, po vyproštění zraněných byla doprava řízena kyvadlově.