Po jejich příjezdu byla dívka v bezvědomí a bez srdeční akce. Záchranáři jí okamžitě zajistili dýchací cesty a zahájili oživování. Udělali pro záchranu jejího života maximum, bohužel se jednalo o natolik vážná poranění, že jim dívka na místě podlehla a lékař musel po déle než hodinu trvající neúspěšné resuscitaci konstatoval smrt.

Nikdo jiný z diváků nebyl při nehodě zraněn. Záchranáři pouze převezli do hořovické nemocnice na centrální příjem jednoho mladíka s posttraumatickým šokem.

K nešťastné události se vyjádřil organizátor Triola Cupu

Tiskové prohlášení

Organizátor seriálu vyjadřuje lítost nad tragickou událostí, která se stala v sobotu dne 15.5.2010 při ostré jízdě v závodě do vrchu v Berouně. K neštěstí došlo na suchém, rovném a přehledném úseku v délce 250m, kdy závodní vozidlo náhle vyjelo mimo vozovku a v zatravněném terénnu pokračovalo do vzdálenosti 150m až na místo, kde došlo ke střetu s divákem, který stál za závorou uzavírající lesní cestu. Toto místo nejevilo známky nebezpečného prostoru pro přihlížející účastníky. Diváci měli dostatečný výhled na projíždějící vozidla.

Po dobu desetiletého působení Triola cupu nikdy k ničemu obdobnému nedošlo. Vždy je dbáno na bezpečnost jezdců i diváků.

Pořadatel vyjadřuje hlubokou soustrast rodině, přátelům a všem pozůstalým.

Video ze závodu, Zdroj: Youtube.com, Triola Cup