Představí se na něm autobus v klubových barvách FK Mladá Boleslav. Pravým šampaňským vínem ho v poločase utkání pokřtí prezident fotbalového klubu Josef Dufek, jak se na podobně slavnostní událost sluší a patří.

„Jsem ráda, že se nám podařilo dosáhnout toho, o co jsme již delší dobu usilovali. Speciální vnější design autobusu jistě zvyšuje veřejný kredit našeho fotbalového klubu i samotného prvoligového mužstva při jeho cestách po České republice a případně i do zahraničí," doplnila Sylva Hottková, ředitelka obchodu a marketinku FK Mladá Boleslav.

Autobus v boleslavských klubových barvách není ve fotbalovém prostředí v žádném případě mimořádná frajeřina, nýbrž běžná záležitost. Patřičně graficky zviditelněné autobusy mají totiž i jiné přední fotbalové kluby v tuzemsku a zahraničí. FK Mladá Boleslav se k nim dnešního dne pouze přiřadil. Fotbalová výprava FK Mladá Boleslav se poprvé na české silnice vypraví s novým autobusem za dva dny, kdy odcestuje do Ostravy k utkání 29. kola Gambrinus ligy.